اکسید هد

فنونی زاده: اسکوچیچ چطور لک را دعوت نکرد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 346 ] - دوشنبه, 19 آبان 1399

فنونی زاده: اسکوچیچ چطور لک را دعوت نکرد؟

 کارشناس فوتبال گفت: واقعاً اسکوچیچ چگونه حامد لک را به تیم ملی دعوت نکرد و د رخشش او را در آسیا ندید؟ مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در مورد فهرست جدید ت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: اسکوچیچ چطور لک را دعوت نکرد؟

 کارشناس فوتبال گفت: واقعاً اسکوچیچ چگونه حامد لک را به تیم ملی دعوت نکرد و د رخشش او را در آسیا ندید؟ مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در مورد فهرست جدید ت...

ارتش سرخ دات كام :

 کارشناس فوتبال گفت: واقعاً اسکوچیچ چگونه حامد لک را به تیم ملی دعوت نکرد و د رخشش او را در آسیا ندید؟

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در مورد فهرست جدید تیم ملی فوتبال که برای بازی دوستانه به بوسنی و هرزگوین اعلام شده اظهار داشت: یکی از مزیت های اسکوچیچ  نسبت به کی روش این است که او در تمام بازی های لیگ برتر در ورزشگاه حضور دارد و مسابقات را از نزدیک تماشا می کند. گاهی حتی به همراه هاشمیان و دستیارانش به ورزشگاه می آید و مسابقات را زیر نظر می گیرد.

وی افزود: با این حال یک نکته برایم عجیب است اینکه چگونه دراگان اسکوچیچ درخشش حامد لک در لیگ قهرمانان آسیا را ندید و او را به تیم ملی دعوت نکرد. به نظر من حامد لک نسبت به امیر عابدزاده اولویت دارد. او در لیگ خودمان بازی می کند. رشید مظاهری هم دروازه بان خوبی است اما نمی دانم چطور لک به تیم ملی دعوت نشده است. به نظر من برخی می خواهند شیطنت کنند تا تعداد بازیکنان ملی پوش پرسپولیس زیاد نشود.

فنونی زاده گفت: حامد لک در اولین بازی لیگ برتر دو موقعیت خوب گلزنی را از سایپا گرفت البته در آن بازی پرسپولیس باید 10 گل می زد. ضمن اینکه این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا یکی بهترین دروازه بان غرب آسیا شد پس چگونه می توان او را ندید و به تیم ملی دعوت نکرد.

وی در مورد سایر بازیکنان دعوت شده تیم ملی اظهار داشت: من 70درصد فهرست اسکوچیچ  را تأیید می کنم. برخی از نفراتی که دعوت شده اند برای اولین بار حضور در تیم ملی را تجربه می کنند شاید به آنها بازی نرسد اما قطعاً حضور در یک بازی بین المللی برای شان خیلی خوب است و آنها را صاحب تجربه می کند.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: نفراتی چون شجاعی و دژاگه هم باید از تیم ملی کنار بروند و به همین دلیل هم اسکوچیچ آنها را دعوت نکرده است همانطور که چند سال پیش این دو بازیکن جای نفرات دیگر را در تیم ملی گرفتند اکنون جای خود را به جوان ترها بدهند.

فنونی زاده با اشاره به سوابق حضورش در تیم ملی گفت: من از سال 1364 تا 71 عضو تیم ملی بودم، هشت سال برای تیم ملی بازی کردم اما پس از آن یک خداحافظی خشک و خالی به ما نگفتند و بازی خداحافظی برایم برگزار نکردند. اگر برای پنجعلی و پیوس بازی خداحافظی انجام شد به خاطر این بود که آنها سلاطین تیم ملی بودند. پس بهتر است شجاعی و دژاگه هم منتظر بازی خداحافظی نباشند و از تیم ملی کنار بروند تیم ملی ارثیه پدری هیچکس نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن