اکسید هد

علی عسگری: سیامک نظرم را عوض کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1060 ] - دوشنبه, 19 آبان 1399

علی عسگری: سیامک نظرم را عوض کرد

مدافع اسبق تیم پرسپولیس اعلام کرد برای نیم فصل دوم خود را آماده می کند تا به لیگ برتر بازگردد. حمیدرضا علی عسگری در گفت وگویی با اشاره به شرایط فعلی اش اظهار ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
علی عسگری: سیامک نظرم را عوض کرد

مدافع اسبق تیم پرسپولیس اعلام کرد برای نیم فصل دوم خود را آماده می کند تا به لیگ برتر بازگردد. حمیدرضا علی عسگری در گفت وگویی با اشاره به شرایط فعلی اش اظهار ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع اسبق تیم پرسپولیس اعلام کرد برای نیم فصل دوم خود را آماده می کند تا به لیگ برتر بازگردد.

حمیدرضا علی عسگری در گفت وگویی با اشاره به شرایط فعلی اش اظهار داشت: فصل قبل را در تیم بادران در لیگ دسته اول سپری کردم و حالا برنامه ام این است که به لیگ برتر بازگردم. برنامه بدنسازی ویژه ای را در نظر گرفته ام و می خواهم تا نیم فصل دوم خودم را برای بازگشت به لیگ برتر آماده کنم.

او درخصوص وضعیت پرسپولیس گفت: نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گویای شرایط خوب این تیم است. پرسپولیس برابر حریفان قدر آسیایی اش نمایش خوبی را از خود ارائه داد و با قدرت و لیاقتی که داشت به فینال رسید. امیدوارم این روند در بازی فینال هم برای پرسپولیس تکرار شود و این تیم بتواند با پیروزی در فینال، در آسیا هم قهرمان شود.

مدافع اسبق پرسپولیس تاکید کرد: یکی از بزرگترین محسنات پرسپولیس برای این فصل این است که این تیم توانسته شالکه اصلی اش را حفظ کند. البته این امکان وجود داشت یکی دو بازیکن اصلی و شاخص تیم که از این تیم جدا شدند، حفظ شود اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. با این وجود به نظرم پرسپولیس با نفرات فعلی اش هم تیم خوبی را در اختیار دارد و می تواند با ادامه روند خوبی که در لیگ قهرمانان آسیا داشت، امسال هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

او درخصوص تساوی پرسپولیس در بازی اول برابر سایپا گفت: بازی اول نمی تواند ملاک خوبی برای مشخص شدن توانایی و پتاسیل هیچ تیمی باشد و این موضوع در خصوص پرسپولیس نیز صدق می کند. به اعتقاد من باید چند بازی بگذرد تا عیار کار پرسپولیس در این فصل مشخص شود.

مدافع راست سال های نه چندان دور قرمزها درمورد شرایط این پست در تیم فعلی پرسپولیس تصریح کرد: به نظر من سیامک  نعمتی در این پست خوب کار کرد و توانست با درخشش خود به تیم ملی هم دعوت شود. پیش از این همین فکر می کردم کارآیی او در پست هافبک بیشتر از دفاع راست باشد اما با گذر زمان سیامک در دفاع راست خیلی خوب جا افتاد.

او افزود: او در این منطقه باید یک مقدار باید باهوش تر کار کند و هرچقدر تجربه اش در این پست بیشتر شود، کارآیی اش بیشتر از قبل خواهد شد. شرایط حضور در خط دفاعی پرسپولیس خیلی مهم است و اگر او روند رو به رشد خود را ادامه دهد این پتاسیل را دارد که بهترین دفاع راست ایران شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن