اکسید هد

انتظاری: سیامک آچار فرانسه پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 386 ] - دوشنبه, 19 آبان 1399

انتظاری: سیامک آچار فرانسه پرسپولیس است

پرسپولیس اولین بازی اش در لیگ برتر را با تساوی بدون گل پشت سر گذاشت و در ابتدای کار 2 امتیاز را از دست داد. در رقابتی چون لیگ که مسیری طولانی در پیش است، از د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
انتظاری: سیامک آچار فرانسه پرسپولیس است

پرسپولیس اولین بازی اش در لیگ برتر را با تساوی بدون گل پشت سر گذاشت و در ابتدای کار 2 امتیاز را از دست داد. در رقابتی چون لیگ که مسیری طولانی در پیش است، از د...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس اولین بازی اش در لیگ برتر را با تساوی بدون گل پشت سر گذاشت و در ابتدای کار 2 امتیاز را از دست داد. در رقابتی چون لیگ که مسیری طولانی در پیش است، از دست دادن دو امتیاز خیلی نمی تواند نگران کننده باشد، اما با توجه به وضعیت فعلی تیم و اینکه عناصر هجومی اش را ازدست داده، به نظر تا تیم تقویت نشود نگرانی پابرجاست.
سهراب انتظاری هم معتقد است نقطه ضعف و یا شاید پاشنه آشیل پرسپولیس، همین خط هجومی است و البته یک سوال هم مطرح می کند که چرا بلافاصله بعد از محرومیت عیسی آل کثیر، در رابطه با جذب یک مهاجم ششدانگ اقدامات لازم صورت نگرفت؟
گفت وگو با سهراب انتظاری مهاجم سال های گذشته سرخپوشان را در زیر می خوانید:

*این طور که پیداست با تیم پیشکسوتان پرسپولیس در تورنمنتی شرکت کرده اید؟
بله تورنمنت یادواره شهید تهرانی مقدم، در چیتگر؛ بچه هایی مثل مرتضی فنونی زاده، پایان رافت، بهنام طاهرزاده، سعید نعیم آبادی، بهروز سلطانی، علی لشگری و… در کنارمان هستند. اتفاقا دیروز بازی را 5-2 بردیم.

*گل هم زدید؟
3 گل زدم. مگر می شود سهراب انتظاری در بازی باشد و گل نزند؟ (با خنده)

* چرا پرسپولیس نتوانست به سایپا گل بزند؟
برویم سر اصل مطلب و اینکه چرا گل نمی زند. با این تغییر و تحولی که در این مدت در باشگاه اتفاق افتاده، برای این موضوع خیلی دلایل زیادی وجود دارد. اول لیگ هستیم و یک سری مسائل به همین موضوع برمی گردد. در هفته های اول لیگ تیم ها از بدنسازی خارج می شوند و طبیعی است که بدن شان در افت باشد. چون یک دوره بدنسازی سخت را پشت سر گذاشته اند.

*البته پرسپولیس شاید شامل این حرف نشود چون تازه از لیگ قهرمانان آسیا برگشته.
حرف شما را قبول دارم ولی برای شروع لیگ تساوی را می شود قبول کرد. چیزی هم که خیلی در این بازی به چشم آمد و در ذوق می زد و البته من معتقدم روی کیفیت بازی تاثیر داشت، نبودن تماشاگر بود. نه تنها پرسپولیس، که تیم های دیگر هم همین شرایط را داشتند و کیفیت بازی هایی که دیدم پایین بود. در 5-4 هفته اول طبیعی است تیم ها هماهنگ نباشند، زمان می برد که همه جا بیافتند. با همه این حرف ها، کاری به استقلال ندارم، در مورد تیم خودمان پرسپولیس حرف می زنم که انتظار از بچه ها خیلی بیشتر از این بود. پرسپولیس در این مسابقه در حد یک تیم متوسط بازی کرد و نام و نشانی از قهرمانی فصل گذشته نداشت.

*به نظر اگر مهاجم گلزن داشتیم، بازی معمولی به راحتی تبدیل به یک بازی خوب می شد.
نمی خواهم در همین ابتدای لیگ ایراد بگیرم، اما از این لحاظ که هنوز تایم زیادی را از دست نداده ایم و شروع کار است و می شود اصلاحات انجام داد، این را می گویم. برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس اصلا این خوب نیست که مهاجم ششدانگ نداشته باشد. برای چنین باشگاهی خیلی بد و گران تمام می شود که بگوید چون آل کثیر را ندارم، نتیجه این طور رقم خورد. چرا الان باید این حرف را بزنیم؟ ماجرای آل کثیر یک ماه پیش اتفاق افتاده، یک ماه پیش او را 6 ماه محروم کرده اند، همیشه می گویند نیمه خالی را هم نگاه کن، ما باید اپسیلون احتمال می دادیم که ممکن است رای او عوض نشود و برای حل این مشکل چاره می اندیشیدیم.
– البته یک موضوع مهم وجود دارد و آن اینکه در این مدت پرسپولیس درگیر مشکلات و درگیری های مدیریتی بوده و کسی نبوده که بخواهد موضوع جذب مهاجم را پیگیری کند؟
این را قبول دارم که مدیر نداشتیم ولی سرمربی و سرپرست که داشتیم. می شد مهاجم انتخاب کنند و صحبت های اولیه را با او انجام دهند، بعد که مسئله مدیریت باشگاه برطرف می شد، مهاجم را به تیم اضافه می کردند.

*پنجره نقل و انتقالات هم بسته بود.
پنجره بسته بود اما پول را داشتند می دادند و می دانستیم که پنجره باز می شود. سرمربی باید به فکر این روزها باشد، اینکه من مهاجم ندارم. اصلا عیسی هم محروم نمی شد بازهم پرسپولیس مهاجم می خواست، مگر می شود تنها با یک مهاجم بازی ها را پیش برد؟ این همه بازی در لیگ، حذفی و آسیایی، اصلا نمی شود با یک مهاجم کار را پیش برد. بارسلونا اخیرا بازی داشت و مسی را کنار گذاشت. این خیلی جالب بود، مربی تشخیص داد آماده نیست و نیمکت نشین اش کرد. تا رقیب نباشد اصلا پیشرفتی نیست. عیسی آل کثیر هم باید می دانست که اگر ضعیف باشد بازیکن دیگری جایگزینش می شود. من یک ماه پیش در آسیایی هم گفتم این تیم احتیاج به مهاجم دارد. یک فصل را که نمی شود با یک مهاجم تمام کرد. فوتبال است مصدومیت دارد، حالا اصلا محرومیت به کنار، من فکر می کنم این موضوع به کم تجربگی خودمان برمی گردد. همه چیز به موضوع مدیرعامل برنمی گردد. سرمربی باید این کار را می کرد، البته الان هم دیر نشده و در اول راهیم.

* اول راه هستیم اما بازیکن خوب روی زمین نمانده، ضمن اینکه خارجی هم نمی شود جذب کنیم.
پول باشد، بازیکن هست. پول بدهی، به سرعت می آیند. سن بازیکنان ما هم دارد می رود بالا، می شویم شبیه چند سال پیش آث میلان، باید جوانگرایی کنیم. یک فصل طولانی در پیش داریم. تیم ما به باشگاه های جهان می رود و این افتخار بزرگی است. با همین ها نمی شود چنین کاری را انجام داد. من اسم هم می برم، سن سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، امید عالیشاه بالا رفته، من نمی گویم این ها بدند ولی در طول زمان این بالا رفتن سن، به تیم آسیب می رساند. بازیکن مُسن، انرژی و انگیزه بازیکن جوان را ندارد.

*یعنی مهاجم بگیریم، می شود به موفقیت تیم امید داشت؟
حالا بازی اول بود، اشکالی ندارد. می توانیم ایراد تیم را پیدا کنیم. اینکه فوروارد نداریم، خوب نیست. البته هافبک طراح هم می خواهیم، سرلک خوب است اما به تنهایی جواب نمی دهد. خداراشکر که سیامک نعمتی در شرایط خوبی است، او بازیکن چند پسته و به نوعی آچارفرانسه تیم است.

*بازی بعدی با صنعت نفت است، این بازی را چطور می بینید؟
دیگر به خاطر کرونا میزبان و میهمان معنی ندارد. وقتی تماشاگر نباشد، فرق نمی کند کجا بازی می کنی، در خانه یا بیرون از خانه. صنعت نفت هفته اول بازی اش لغو شد، اما پرسپولیس به بازی ها برگشته و شرایط مسابقه را دارد. امیدوارم تیم سه امتیاز شیرین را کسب کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن