اکسید هد

باشگاهی با جیب خالی و مدیرعاملی دوشغله

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 819 ] - دوشنبه, 19 آبان 1399

باشگاهی با جیب خالی و مدیرعاملی دوشغله

 وضعیت مالی پرسپولیس مناسب نیست و جای تعجب دارد که در چنین شرایطی، وزارت ورزش و جوانان مدیرعامل این باشگاه را به سمت مهم دیگری گمارده است. جعفر سمیعی در ... 5 out of 5 based on 8 ratings.
باشگاهی با جیب خالی و مدیرعاملی دوشغله

 وضعیت مالی پرسپولیس مناسب نیست و جای تعجب دارد که در چنین شرایطی، وزارت ورزش و جوانان مدیرعامل این باشگاه را به سمت مهم دیگری گمارده است. جعفر سمیعی در ...

ارتش سرخ دات كام :

 وضعیت مالی پرسپولیس مناسب نیست و جای تعجب دارد که در چنین شرایطی، وزارت ورزش و جوانان مدیرعامل این باشگاه را به سمت مهم دیگری گمارده است.

جعفر سمیعی در اولین حضورش در تمرین پرسپولیس، در جمع سرخپوشان صریح اعلام کرده حساب باشگاه خالی است و مبلغی اندک در آن نیست. او البته تاکید کرده اهل وعده دادن هم نیست.

مدیرعامل پرسپولیس که با هدف مبارزه با مفاسد وارد این باشگاه شده، در همین ابتدای ورود خود اعلام به بی پولی کرد؛ آن هم در تیمی که طلب های سنگینی از آن دارند؛ از درصدهای باقی مانده از فصل گذشته و آپشنها تا پیش پرداختی های فصل جدید. در واقع بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید درصدی نگرفته اند؛ به جز دو بازیکن جدید.  

اینکه هدف سمیعی از بیان صریح بی پولی به بازیکنان چه بوده، خودش باید در موردش توضیح بدهد اما آنچه شواهد نشان می دهد باشگاهی که به موقع نتواند مطالبات بازیکنانش را بدهد، خیلی زود تبعات آن را خواهد دید.

پرسپولیس نماد چنین ضررهایی است. مهدی ترابی به همین راحتی از دست باشگاه رفت. بازیکنی که باید 420 هزار دلار به پرسپولیس می داد و سپس راهی قطر می شد، به خاطر مبلغ اندکی، زیر میز زد و با فسخ یک طرفه هم داغ کمبود بازیکن در این پست را به دل این باشگاه گذاشت، هم آنها را از یک سود مالی بی نصیب گذاشت. هر چند او وعده داده این پول را به باشگاه می دهد اما تا امروز که خبری از آن نشده است. شجاع خلیل زاده هم نمونه دیگری از همین جریان است.

شاید مدیرعامل جدید هنوز نمی داند در چه فضایی قرار گرفته و نمی داند طبق قوانین فیفا اگر بازیکنان تیمش به موقع مطالبات خود را نگیرند، به راحتی می توانند دست پرسپولیس را در حنا بگذارند.

در این شرایط که قاعدتا تهیه پول کار راحتی نیست و قطعا هم همه دغدغه های این باشگاه فقط مسائل مالی نیست، وزیر ورزش و جوانان روز گذشته در اقدامی عجیب سمیعی را به سرپرستی حراست وزارت ورزش منصوب کرد تا تعجب همگان بیشتر شود.

باشگاهی مثل پرسپولیس دارای ابعاد مختلف است. حتی یک مدیرعامل به تنهایی نمی تواند از پس امور برآید. چگونه می شود وزیر ورزش کسی را که تا پیش از حضورش در باشگاه مدیر حراست وزارت بوده را با حفظ سمت در پرسپولیس به عنوان سرپرست حراست وزارت ورزش منصوب می کند؟ بی شک حراست وزارت ورزش دارای مسائل مختلف و رسیدگی های پرشمار است. وزارت ورزش در مورد چنین انتصابهایی اهل شفاف سازی هم نیست تا بلکه برای افکار عمومی مشخص شود چرا باید نیرویی که قبلا در همین سمت بوده و از سوی وزیر به پرسپولیس مامور می شود باید همزمان کار قبلی خودش را هم ادامه دهد؟

این روزها یکی از دغدغه های مهم سمیعی باید جذب بازیکن باشد تا سرخپوشان تقویت شوند. با این حساب خالی، چگونه قرار است چنین اتفاقی بیفتد؟ اصلا او فرصتی برای فکر کردن به این موارد را دارد؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    قحط الرجاله..اصلا تو این مملکت تخصص مهم نیست از اقتصاد بگیر تا ورزش و پستهای سیاسی..عجیب نیست ایران به این وضع افتاده..اولین اصل شایسته سالاریه در دموکراسی ها..اینجا لیسانس سیاسی ور میزارن ورزشی..نظامی رو مجلس..تخصص مهم نیست تعهدشرطه..!!!

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن