اکسید هد

پجعلی: مدافعان خوبی داریم اما دفاع پرسپولیس باید تقویت شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 267 ] - سه شنبه, 20 آبان 1399

پجعلی: مدافعان خوبی داریم اما دفاع پرسپولیس باید تقویت شود

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد در حال حاضر مهم ترین نیاز باشگاه و تیم آرامش است تا مهم ترین بازی این سال های پرسپولیس با موفقیت سرخ ها و ثبت قهرمانی برای این تی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پجعلی: مدافعان خوبی داریم اما دفاع پرسپولیس باید تقویت شود

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد در حال حاضر مهم ترین نیاز باشگاه و تیم آرامش است تا مهم ترین بازی این سال های پرسپولیس با موفقیت سرخ ها و ثبت قهرمانی برای این تی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد در حال حاضر مهم ترین نیاز باشگاه و تیم آرامش است تا مهم ترین بازی این سال های پرسپولیس با موفقیت سرخ ها و ثبت قهرمانی برای این تیم به پایان برسد.

محمد پنجعلی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به شرایط پرسپولیس تاکید کرد: تا جایی که یادمان می آید در این چند ساله تغییرات زیادی را در عرصه مدیریتی باشگاه شاهد بودیم و حالا خیلی مهم است که زمانی برسد تا مدیریت پرسپولیس تداوم و ثبات داشته باشد.

او افزود: تغییرات زیاد در سال های قبل لطمات زیادی به باشگاه وارد کرده و به نظرم ثبات مدیریت مهم ترین نیاز این روزهای پرسپولیس است. فینال آسیا را در پیش داریم و در چنین شرایطی آرامش مهم ترین فاکتور برای موفقیت تیم است.

پنجعلی درخصوص حضور جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس تاکید کرد: سمیعی مدیر کاربلدی است و سابقه کاری و مدیریتی خوبی دارد. همان طور که در لابه لای صحبت هایم گفتم پرسپولیس در شرایط بسیار حساس و مهمی قرار دارد و الان زمانی است که همه باید حمایت مان را از باشگاه را اعلام کنیم. وظیفه همه پیشکسوتان حمایت از مدیران و باشگاه است تا در سایه این حمایت، تلاش بازیکنان و کادر و درایت مدیریت این فینال مهم را بام موفقیت پشت سر بگذاریم.

کاپیتان سال های گذشته پرسپولیس ادامه داد: در آن سالی که پرسپولیس در جام در جام آسیا قهرمان شد من در تیم بودم و لذت قهرمانی در آسیا را می دانم. در حال حاضر تنها آرزوی ورزشی ام برای پرسپولیس، قهرمانی در آسیاست که امیدوارم این آرزویم تا کمتر از 2 ماه دیگر برآورده شود.

پنحعلی با اشاره به تساوی پرسپولیس برابر سایپا در هفته اول لیگ برتر گفت: بازی اول برای همه تیم ها یک بازی خاص است و نتیجه آن اصلا نمی تواند ملاک سنجش عیار تیم ها باشد، ضمن این که پرسپولیس در آن دیدار خوب بازی کرد و حتی بعد از 10 نفره شدن مالک توپ و میدان بود. به هرحال همه دیدند بچه ها چند توپ را به تیر زدند و این نشان از این بود که پرسپولیس در این بازی کمی بدشانس بود. در هر صورت تازه شروع بازی هاست و باید حداقل 3-4 بازی از آغاز فصل را پشت سر گذاشت تا بهتر بتوان در مورد آینده و شرایط تیم ها بهتر نظر داد. خیلی تیم ها شروع پرقدرت داشتند اما در ادامه افت کردند.

او تاکید کرد: پرسپولیس برابر ساپیا بد عمل نکرد اما شرایط مشخص کرد که تیم به ترمیم نیاز دارد، این نیاز به خصوص برای خط دفاع لازم و ضروری است. شجاع مهره موثری برای پرسپولیس بود و به اعتقادم از بهترین های آسیاست. در حال حاضر پرسپولیس مدافعان خوبی دارد اما باید در دفاع تقویت شویم تا این خط که از جمله مهمترین ارکان موفقیت تیم است در طول فصل لطمه ای نخورد. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن