اکسید هد

سیدجلال در باشگاه 200 تایی های پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 502 ] - سه شنبه, 20 آبان 1399

سیدجلال در باشگاه 200 تایی های پرسپولیس

سیدجلال حسینی در دیدار با سایپا دویستمین بازی خود برای پرسپولیس را انجام داد. سرخ های پایتخت در حالی اولین بازی خود در لیگ برتر را انجام دادند که سیدجلال حسین... 5 out of 5 based on 4 ratings.
سیدجلال در باشگاه 200 تایی های پرسپولیس

سیدجلال حسینی در دیدار با سایپا دویستمین بازی خود برای پرسپولیس را انجام داد. سرخ های پایتخت در حالی اولین بازی خود در لیگ برتر را انجام دادند که سیدجلال حسین...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی در دیدار با سایپا دویستمین بازی خود برای پرسپولیس را انجام داد.

سرخ های پایتخت در حالی اولین بازی خود در لیگ برتر را انجام دادند که سیدجلال حسینی هم در این مسابقه به صورت فیکس بازی کرد و در نهایت نیز شاگردان یحیی گل محمدی موفق به کلین شیت شدند.

حسینی با حضور در این بازی یک رکورد جالب را برای خود به ثبت رساند. این دویستمین باری بود که سیدجلال در دیداری رسمی پیراهن سرخ ها را برتن کرد و وارد باشگاه 200 تایی های این باشگاه قدیمی فوتبال ایران شد.

پیش تر در تاریخ باشگاه پرسپولیس تنها هشت بازیکن توانستند بیش از 200 بار پیراهن این تیم را بپوشند: علی پروین، کریم باقری، افشین پیروانی، بهروز رهبری فرد، محمد پنجعلی، محمد مایلی کهن، فرشاد پیوس و حسین عبدی.

از بازیکنانی که در دهه 90 به پرسپولیس اضافه شده اند، هیچ یک حتی شانس اضافه شدن به این فهرست را ندارد اما سیدجلال با 7 سال حضور در پرسپولیس حالا توانسته که به این رکورد مهم دست پیدا کند. البته نکته مهم این است که تعداد بالای حضور سرخ ها در لیگ قهرمانان آسیا در این مدت و همچنین دو صعود به فینال جام حذفی سبب شده تا ثبت این آمار سهل الوصول تر باشد؛ هرچند که نباید فراموش کرد، خود سیدجلال از عوامل ثبت این نتایج درخشان بوده است.
 
حسینی در لیگ دوازدهم به پرسپولیس پیوست و در طی دو فصل 64 بازی در لیگ برتر و جام حذفی انجام داد. او سپس از جمع سرخ ها جدا شد و به الاهلی قطر و نفت تهران رفت و در لیگ شانزدهم دوباره به پرسپولیس برگشت. از زمان بازگشت تا حالا حسینی 95 بازی در لیگ برتر برای پرسپولیس انجام داده، 10 بار در لیگ برتر به میدان رفته و 21 مرتبه نیز در لیگ قهرمانان آسیا حضور یافت تا در بازی با سایپا به رکورد 200 بازی برسد.

حسینی در این مدت شش گل هم برای پرسپولیس به ثمر رسانده و 8 قهرمانی و یک نایب قهرمانی آسیا را هم با این تیم تجربه کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن