اکسید هد

پیروانی: ساعت 3 بعدازظهر متوجه محل بازی با سایپا شدیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 444 ] - سه شنبه, 20 آبان 1399

پیروانی: ساعت 3 بعدازظهر متوجه محل بازی با سایپا شدیم!

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: من همیشه سعی کرده ام به داوران احترام بگذارم و کمتر درباره این عزیزان صحبت کنم اما به نظرم آقای اکرمی نسبت به بازیکنان و حتی کادر فنی... 4 out of 5 based on 4 ratings.
پیروانی: ساعت 3 بعدازظهر متوجه محل بازی با سایپا شدیم!

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: من همیشه سعی کرده ام به داوران احترام بگذارم و کمتر درباره این عزیزان صحبت کنم اما به نظرم آقای اکرمی نسبت به بازیکنان و حتی کادر فنی...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست تیم پرسپولیس گفت: من همیشه سعی کرده ام به داوران احترام بگذارم و کمتر درباره این عزیزان صحبت کنم اما به نظرم آقای اکرمی نسبت به بازیکنان و حتی کادر فنی ما مهربان نبود. 

دیروز که با افشین پیروانی تماس گرفتیم خیلی تمایل نداشت در خصوص اتفاقات بازی با سایپا صحبت کند. سرپرست تیم پرسپولیس معتقد بود گفتنی ها گفته شده و یک مقدار سختگیری بیش از حد داوری اعصاب بازیکنان تیمش را به هم ریخته است اما...  

*اولین بازی پرسپولیس درحالی به تساوی انجامید که شخص شما روز قبل از این دیدار نسبت به محل مسابقه اعتراضاتی داشتید؟
شما به این نکته توجه کنید که ما تا ساعت 3 بعد از ظهر ( 15) روز پنج شنبه نمی دانستیم ورزشگاه محل بازی با سایپا کجاست؟!

*از اول گفته بودند ورزشگاه پاس قوامین برگزار می شود.
نه! اول به ما خبر دادند که این دیدار در استادیوم شهدای شهر قدس برگزار می شود. ما هم چنین تصوری داشتیم تا اینکه اتفاقات دیگری افتاد. شما می دانید ساعت نشست هماهنگی بازی چرا از ساعت 11 روز پنج شنبه به ساعت 15 موکول شد؟

*نه، چرا؟
 چون واقعاً خود مسئولان برگزاری مسابقه هم نمی دانستند بازی قرار است در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار شود اما ساعت 15 روز پنج شنبه محل بازی عوض شد. 

*این روی کار فنی پرسپولیس تأثیر داشت؟
صد درصد همین طور است. ورزشگاه پاس قوامین خیلی با شهدای شهر قدس فرق می کند. البته ما هرگز دنبال بهانه جویی نبوده و نیستیم ولی کاش مسئولان سازمان لیگ زودتر این موضوع را به اطلاع ما می رساندند. فوتبال ما مثلاً حرفه ای است اما در این فوتبال به ظاهر حرفه ای محل برگزاری یک بازی مهم تا یک روز قبل معلوم نیست!

*بازی با سایپا چطور بود؟
من در حال حاضر سرپرست تیم هستم و درباره مسائل فنی سعی کردم کمتر صحبت کنم ولی حق ما در این دیدار برد با حداقل اختلاف 2 گل بود. دروازه بان تیم حریف اکبر منادی یک روز فوق العاده داشت و شاید جلوی 3 گل مسلم ما را گرفت. 

*یحیی گل محمدی و اغلب بازیکنان پرسپولیس از نحوه قضاوت حسن اکرمی، داور بازی با سایپا گلایه داشتند. نظر شما چیست؟
من همیشه سعی کرده ام به داوران احترام بگذارم و کمتر درباره این عزیزان صحبت کنم اما به نظرم آقای اکرمی نسبت به بازیکنان و حتی کادر فنی ما مهربان نبود. 

*چطور؟
شما ببینید به یحیی گل محمدی، حمید مطهری و حتی محمد عسگری اعضای کادر فنی ما تذکر و کارت داد. با بازیکنان ما هم خیلی بد صحبت می کرد و این اصلاً جالب نبود. 

*سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس هم درمصاحبه با ما مدعی شد داور بازی با سایپا با همبازیانش از جمله بشار رسن بَد صحبت کرده است؟
خُب یکی از دلایلی که بچه های ما عصبی شدند همین موضوع بود. شما ببینید وحید امیری که اصولاً فوتبالیست آرام و کم حرفی است هم عصبی شده بود یا اینکه کریم باقری هم عصبی شد. آقای اکرمی از داوران خوب و الیت فوتبال کشورمان است و انتظار بیشتری از او می رود. 

*فعلاً که مسابقات لیگ دو هفته به خاطر بازی های تیم ملی به تعویق افتاده است؟
به هرحال تیم ملی در اولویت است و ما هم برای تیم کشورمان آرزوی موفقیت می کنیم. امیدواریم تیم ملی ایران بتواند از گروه خود بالا رفته و ان شاءالله به جام جهانی صعود کند. پرسپولیس همیشه بهترین و بیشترین همکاری را با تیم ملی داشته و خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پیکان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:34
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن