اکسید هد

گزارش مطالبات سیدی در اختیار سمیعی قرار گرفته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 645 ] - سه شنبه, 20 آبان 1399

گزارش مطالبات سیدی در اختیار سمیعی قرار گرفته است

جعفر سمیعی به مربی دروازه بانان سابق پرسپولیس قول داد روند دریافت مطالباتش از این باشگاه را رسیدگی خواهد کرد. محسن سیدی که در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون به... 5 out of 5 based on 2 ratings.
گزارش مطالبات سیدی در اختیار سمیعی قرار گرفته است

جعفر سمیعی به مربی دروازه بانان سابق پرسپولیس قول داد روند دریافت مطالباتش از این باشگاه را رسیدگی خواهد کرد. محسن سیدی که در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون به...

ارتش سرخ دات كام :

جعفر سمیعی به مربی دروازه بانان سابق پرسپولیس قول داد روند دریافت مطالباتش از این باشگاه را رسیدگی خواهد کرد.

محسن سیدی که در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون به عنوان مربی دروازه بان های پرسپولیس فعالیت می کرد، با جدایی از این تیم در دوران مدیریت محمد حسن انصاری فرد با وی توافق رسید که به جای دریافت مطالبات یک ساله اش از این باشگاه مبلغ 130 میلیون تومان که مربوط به پایان حضور وی در جمع سرخ پوشان می شود دریافت کند .

البته در اوایل اسفند سال گذشته که سیدی با مدیرعامل اسبق باشگاه این توافق نامه را امضاء کرد قرار شد این مبلغ تا پایان سال 98 به وی پرداخت شود که در ادامه با جدایی انصاری فرد از مدیریت باشگاه چنین اتفاقی رخ نداد.

در نهایت پس از پیگیری مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس در دوران مدیریت مهدی رسول پناه حدود نیمی از مطالبات وی در مرداد ماه پرداخت شد. با این وجود رسول پناه به سیدی قول داد باقی مانده طلبش را هم در نهایت ظرف یک تا دو هفته پرداخت کند که باز هم این اتفاق رخ نداد و وی همچنان از پرسپولیس طلبکار مانده است.

سیدی که به تازگی با ابراهیم شکوری برای دریافت مطالباتش به چالش خورده بود امروز به محل باشگاه پرسپولیس رفت و در نهایت جعفر سمیعی از وی درخواست کرد گزارشی از روند دریافت پول خود را به مدیرعامل جدید باشگاه  ارائه بدهد تا در جریان دریافتی ها و باقی مانده طلب این مربی قرار بگیرد. همچنین توافق نامه سیدی با انصاری فرد هم ضمیمه این نامه شد.

قرار است سمیعی پس از بررسی این گزارش درباره زمان پرداخت طلب حدود 60 میلیون تومانی سیدی جواب بدهد. با این تفاسیر شکایت این مربی هم از پرسپولیس منتفی شده است و سیدی همچنان قصدی برای شکایت از این باشگاه به کمیته وضعیت ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن