اکسید هد

آقایی نمره بالایی در اولین دیدار لیگ برتر گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 538 ] - چهارشنبه, 21 آبان 1399

آقایی نمره بالایی در اولین دیدار لیگ برتر گرفت

مدافع تازه وارد پرسپولیس به خاطر نمایش خوبش در فاز دفاعی و حمله مقابل سایپا، از جمله بازیکنانی بود که بالاترین نمره آنالیز را به خود اختصاص داد. سعید آقایی یک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آقایی نمره بالایی در اولین دیدار لیگ برتر گرفت

مدافع تازه وارد پرسپولیس به خاطر نمایش خوبش در فاز دفاعی و حمله مقابل سایپا، از جمله بازیکنانی بود که بالاترین نمره آنالیز را به خود اختصاص داد. سعید آقایی یک...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تازه وارد پرسپولیس به خاطر نمایش خوبش در فاز دفاعی و حمله مقابل سایپا، از جمله بازیکنانی بود که بالاترین نمره آنالیز را به خود اختصاص داد.

سعید آقایی یکی از بازیکنان تازه وارد به لیست پرسپولیس است. فوتبالیستی که تا پیش از این، مسائل و حواشی زیادی به خصوص با هواداران تیم سرخپوش پایتخت داشت  اما حالا به یکی از بازیکنان محبوب این تیم تبدیل شده است.

آقایی بعد از لیگ قهرمانان آسیا توانست آمادگی خود را حفظ کند و نکته مهم تر اینکه از سد مصدومیت کشاله ران به طور کامل عبور کرده است؛ مصدومیتی که او را برای یک بازی، نیمکت نشین کرد. جالب اینکه آقایی به خاطر نمایش خوب و قابل قبول در فاز دفاعی و حمله مقابل سایپا، از جمله بازیکنانی بود که بالاترین نمره آنالیز را به خود اختصاص داد و رضایت کادرفنی را در پی داشت. یحیی گل محمدی که در تراکتور، آقایی را می شناخت، مطمئن بود این بازیکن، بهترین گزینه برای سمت چپ خط دفاع است و حالا همان پیش بینی هم تا حدودی درست از آب درآمده است هرچند باشگاه به دنبال جذب یک مدافع چپ دیگر هم می گردد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن