اکسید هد

5 ادعای باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1689 ] - چهارشنبه, 21 آبان 1399

5 ادعای باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس

باشگاه النصر عربستان در ماجرای شکایت از باشگاه پرسپولیس 5 ادعا را در لایحه ارسالی خود به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح کرده است. باشگاه النصر عربس... 2 out of 5 based on 3 ratings.
5 ادعای باشگاه النصر در شکایت از پرسپولیس

باشگاه النصر عربستان در ماجرای شکایت از باشگاه پرسپولیس 5 ادعا را در لایحه ارسالی خود به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح کرده است. باشگاه النصر عربس...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه النصر عربستان در ماجرای شکایت از باشگاه پرسپولیس 5 ادعا را در لایحه ارسالی خود به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح کرده است.

باشگاه النصر عربستان پس از ناکامی در شکایت از باشگاه پرسپولیس در کمیته انضباطی AFC، با استفاده از چند وکیل بین المللی این پرونده را در کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح و هفته گذشته لایحه شکایت 130 صفحه ای خود علیه باشگاه پرسپولیس را به این کمیته ارسال کرد.

باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) لایحه دفاعی خود را در این پرونده به کمیته استیناف AFC ارسال می کند تا این کمیته با بررسی مدارک و مستندات، رأی خود را به احتمال فراوان تا هفته آینده صادر کند.

النصر که در گام اول به حضور بازیکنان جدید پرسپولیس و غیر قانونی بودن استفاده از آنها در مسابقات معترض بود، حالا ادله های جدیدی در لایحه شکایت خود علیه باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران به کمیته استیناف AFC ارسال کرده که پیچیدگی های این پرونده را بیش از پیش خواهد کرد.

سعودی ها با استفاده از وکلای بین المللی در این پرونده، 5 ادله جدید در لایحه شکایتی خود برای محکومیت باشگاه پرسپولیس مطرح کرده اند که از جمله مهم ترین آنها این است که باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی های بین المللی صلاحیت لازم برای دریافت مجوز حرفه ای و همچنین حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نداشته است. النصری ها در این باره مدعی شدند فدراسیون فوتبال ایران نیز برای حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دچار تخلف شده و باید محکوم شود.

در واقع باشگاه النصر عربستان ادعا کرده با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس در زمان حضور در لیگ قهرمانان آسیا از سوی فیفا در پرونده برانکو محکوم شده بود، حضور این تیم در مسابقات غیر قانونی بوده و در بحث صدور مجوز حرفه ای این باشگاه نیز فدراسیون فوتبال ایران تخلف کرده است.

وکلای بین المللی باشگاه النصر در بخش دیگری از لایحه خود مدعی شده اند حق این باشگاه در دادرسی عادلانه در کمیته انضباطی AFC نقض شده و کنفدراسیون فوتبال آسیا را در صورت عدم توجه به ادله این باشگاه در کمیته استیناف، تهدید به شکایت به CAS کرده اند.

تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز لایحه دفاعی خود در این پرونده را آماده و برای تمام ادعاهای باشگاه عربستانی مستندات قانونی را ارائه کرده است و باید دید در نهایت کمیته استیناف AFC چه رأیی برای این پرونده صادر خواهد کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن