اکسید هد

رسن: دلیل عصبانیت من رفتار بد داور بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 708 ] - چهارشنبه, 21 آبان 1399

رسن: دلیل عصبانیت من رفتار بد داور بود

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: همیشه گفتم بازی برای پرسپولیس افتخار بزرگی برای من است ضمن اینکه تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و همیشه نشان دادم به قراردادم... 5 out of 5 based on 3 ratings.
رسن: دلیل عصبانیت من رفتار بد داور بود

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: همیشه گفتم بازی برای پرسپولیس افتخار بزرگی برای من است ضمن اینکه تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و همیشه نشان دادم به قراردادم...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک عراقی پرسپولیس گفت: همیشه گفتم بازی برای پرسپولیس افتخار بزرگی برای من است ضمن اینکه تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و همیشه نشان دادم به قراردادم پایبند هستم.
بعد از فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا بشار رسن هافبک عراقی این تیم با یک پیشنهاد عالی از قطر مواجه شد ولی به دلیل مخالفت کادر فنی و باشگاه پرسپولیس نتوانست از جمع سرخپوشان جدا شود. بشار که به عنوان بهترین هافبک غرب آسیا هم انتخاب شده امیدوار است همراه پرسپولیس هم پنجمین قهرمانی لیگ را به دست بیاورد و هم جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بالای سر ببرد. گفت وگو ما با این هافبک تکنیکی در ادامه می خوانید.

*بعد از کلی کش وقوس بالاخره در پرسپولیس ماندنی شدی.
نمی خواهم خیلی به گذشته برگردم، همیشه گفتم بازی برای پرسپولیس افتخار بزرگی برای من است ضمن اینکه تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارم و همیشه نشان دادم به قراردادم پایبند هستم.

*فصل را با تساوی آغاز کردید. بازی با سایپا چطور بود؟

به نظرم فوتبال خوبی بازی کردیم و کاملاً در طول ٩٠ دقیقه به بازی مسلط بودیم و کلی هم موقعیت گلزنی داشتیم ولی با بدشانسی تبدیل به گل نشد و نتوانستیم در بازی اول لیگ سه امتیاز را به دست بیاوریم. هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم می توانستیم گل بزنیم که شانس با ما یار نبود. مطمئن باشید خیلی زود این دیدار و دو امتیازی که از دست دادیم را جبران می کنیم و روند بردهای مان آغاز خواهد شد.

*در بازی با سایپا به داوری اعتراض زیادی داشتید و خودت هم در چند صحنه عصبانی به نظر می رسیدی.
به نظرم داور می توانست بهتر کار کند و کمال اخراج نشود. دلیل عصبانیت من رفتار بد داور بود. به طور کلی داور برخورد مناسبی با بازیکنان ما نداشت و این موضوع تیم ما را اذیت می کرد.

*تو اولین بازیکن خارجی پرسپولیس هستی که صد بازی برای این تیم انجام می دهد. چه حسی داری؟
خیلی از این بابت خوشحالم و باعث افتخار من است که صدبار برای پرسپولیس که یکی از بزرگترین باشگاه های آسیا به حساب می آید به میدان رفتم. به خصوص اینکه اولین خارجی باشگاه هستم که به این رکورد می رسم. از همین جا از همه همبازیان، مربیان و هواداران میلیونی پرسپولیس تشکر می کنم که در این سال ها به من کمک کردند تا بتوانم برای پرسپولیس بازی کنم. از ته دلم می گویم از اینکه اسمم وارد کتاب تاریخ باشگاه پرسپولیس شده خیلی هیجان زده ام.

*در نظرسنجی AFC هم به عنوان بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شدی.
لطف خدا و هواداران بود که به من رأی دادند و از تک تک آنها ممنونم. به نظرم تیم پرسپولیس در آسیا بهترین بود که توانست به فینال برسد. امیدوارم در ادامه هم بتوانیم قهرمان آسیا شویم و دل هواداران مان را شاد کنیم.

*بعضی ها معتقدند شما تمام تمرکزتان را روی بازی فینال گذاشتید و شاید همین موضوع در بازی های لیگ به ضرر پرسپولیس تمام شود. نظرت در این مورد چیست؟
من این موضوع را قبول ندارم چون الان همه تمرکز ما روی بازی های لیگ برتر است و می خواهیم بهترین نتایج را در این بازی ها بگیریم. درست است که فینال آسیا یک دیدار خاص و بزرگ برای پرسپولیس و هوادارانش به حساب می آید ولی این طور نیست که در بازی های لیگ برتر ما بی انگیزه باشیم. ما قهرمان ٤ فصل اخیر لیگ هستیم و انگیزه زیادی برای قهرمانی پنجم داریم و می خواهیم به آن برسیم. در واقع ما هم قهرمانی آسیا را می خواهیم و هم قهرمانی در لیگ برتر ایران.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن