اکسید هد

نماینده آل اشپورت: لباس ها را در قطر تحویل نگرفتند!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 873 ] - چهارشنبه, 21 آبان 1399

نماینده آل اشپورت: لباس ها را در قطر تحویل نگرفتند!

پرسپولیسی ها علاوه بر مشکلات ریز و درشتی که این روزها در زمینه های مالی، مدیریتی و همچنین بازیکن دارند، با موضوع کمبود البسه ورزشی نیز دست و پنجه نرم می کنند ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نماینده آل اشپورت: لباس ها را در قطر تحویل نگرفتند!

پرسپولیسی ها علاوه بر مشکلات ریز و درشتی که این روزها در زمینه های مالی، مدیریتی و همچنین بازیکن دارند، با موضوع کمبود البسه ورزشی نیز دست و پنجه نرم می کنند ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها علاوه بر مشکلات ریز و درشتی که این روزها در زمینه های مالی، مدیریتی و همچنین بازیکن دارند، با موضوع کمبود البسه ورزشی نیز دست و پنجه نرم می کنند و این برای تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، اتفاق جالبی نیست. دیروز در گزارشی به مشکلاتی که سرخ ها برای تهیه پیراهن های جدید داشته اند پرداختیم و نوشتیم که کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس به شدت از بابت این کمبود لباس ناراحت هستند و معتقدند کمپانی تحت قرارداد با باشگاه نیز در این کمبود لباس بی تقصیر نیست. به همین بهانه با نماینده آل اشپورت در خاورمیانه همکلام شدیم تا صحبت های او را درخصوص عدم تحویل طرح های جدید، کمبود البسه و شرایط قرارداد با پرسپولیس بشنویم. گفت وگو با وحید جعفری را می خوانید.

*چه اتفاقی در قرارداد شما و پرسپولیس رخ داد که برخلاف سال های گذشته طرح جدیدی برای پیراهن سرخ ها درنظر نگرفتید؟
بر اساس قراردادی که با پرسپولیسی ها داشتیم، آنها باید سه ماه پیش از شروع فصل جدید درخصوص طراحی مدل جدید پیراهن هایشان با ما وارد مذاکره می شدند. این موضوع تنها مربوط به طراحی پیراهن های جدید نمی شود و آنها باید تمامی مایحتاج البسه خود را به اطلاع می رساندند. در این پروسه زمانی 3 ماهه این فرصت برای ما وجود دارد که طرح های جدیدی را براساس خواسته باشگاه تهیه کرده و دراختیار آنها قرار دهیم تا از میان طرح ها یکی را انتخاب کنند و بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن آن را برای فصل جدید به دست باشگاه برسانیم اما مدیریت قبلی باشگاه پیگیر این کار نبودند. از آنجاکه آنها درگیر لیگ قهرمانان آسیا بودند و مشکلات خاص خود را داشتند و این مشکلات را هواداران پرسپولیس بهتر از ما می دانند، همیشه لباس را به عنوان اولویت آخر پیگیری می کنند و هرچقدر ما نامه می زنیم و می خواهیم که بیایند این کار را به صورت حرفه ای انجام دهند، توجهی نمی کنند و طرح لباس اولویت آخرشان است.

*ظاهرا باشگاه به دلیل اینکه شما در تحویل لباس با آنها همکاری نکردید قصد تغییر برند لباس خود را داشت!
ما با پرسپولیس یک قراردادی داشتیم، مدیریت سابق تعهداتی را نسبت به ما داشت، ازجمله مازاد البسه ای که سال قبل باشگاه از ما گرفته بود را باید تسویه می کرد و این کار را انجام نداد. جدای از آن پاداش قهرمانی پرسپولیس که 50 هزار دلار البسه رایگان بود را ما با توافقی که با باشگاه پرسپولیس داشتیم به قطر ارسال کردیم که آن را تحویل بگیرند، اما متاسفانه باشگاه در انجام تعهداتش که در قرارداد هم آمده بود و باید هزینه حمل البسه را می پرداختند و اجناس را تحویل بگیرند هم کوتاهی کرد و این لباس ها هنوز در قطر نزد نماینده ما گذاشته شده و حتی برای آن کرایه انبار می خورد . این مشکلات دست به دست هم داد که ما نتوانیم خواسته حرفه ای مان از این قرارداد را به سرانجام برسانیم. سال هاست که این موضوع به دلم مانده که یک مراسم رونمایی در خور شأن باشگاه های ما برگزار شود. حتی باشگاه این را هم نمی خواست بپذیرد که با ما قرارداد سه ساله دارد و ما در مذاکراتی که با آنها داشتیم، اعلام کردیم اگر احساس می کنند قراردادشان یک ساله است و دیگر تعهدی به ما ندارند، می توانند با هر کمپانی ای که دوست دارند وارد مذاکره شوند. اما اگر قرارداد دارند و به این قرارداد پایبند هستند، بهتر است در انجام تعهدات خود کوشاتر باشند و ما نیز این آمادگی را داریم که تمام و کمال، مواردی را که در قرارداد به عنوان تعهد بر گردن مان است، انجام دهیم.

*پس چه شد که البسه طرح های قدیمی هم به سختی به باشگاه رسید؟

روز دوشنبه یا سه شنبه هفته گذشته و در فاصله دوسه روز تا آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر مدیریت جدید باشگاه با من تماس گرفتند. آقای شکوری را باتوجه به حضورش در فدراسیون به خوبی می شناختم و ایشان را فردی پرتلاش می دیدیم. بعد از ساعت ها صحبت قبول کردم برخلاف مقررات حرفه ای و تعهد برای بی لباس نماندن پرسپولیس در بازی های پیش رو، طرح های قدیمی را به دست شان برسانیم و در فاصله 3 روز تا بازی اول این تیم، لباس ها را به دست شان رساندیم و حتی با آنها صحبت هایی را درخصوص طراحی جدید پیراهن ها انجام دادیم و آن را نیز خارج از زمان بندی مندرج در قرارداد انجام می دهیم.

*حالا چه زمانی قرار است طرح جدید پیراهن های پرسپولیس آماده شود؟

طبق صحبتی که با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته ایم، باتوجه به اهمیت رقابت فینال لیگ قهرمانان آسیا و لزوم داشتن یک پیراهن شکیل و جدید که خواسته هواداران باشگاه نیز هست، ما طراحی جدید این پیراهن را پیش از این رقابت به دست باشگاه می رسانیم. هرچند ازطرف باشگاه خواسته شده که بعد از فینال آسیا بنشینیم و توافق جدیدی با هم داشته باشیم. به این ترتیب فعلا ما تا فینال لیگ قهرمانان آسیا در خدمت پرسپولیسی ها هستیم.

*درخصوص کمبود لباس و شکایت بازیکنان از این وضعیت هم اطلاع دارید؟
بله. کاملا اطلاع دارم و این ناراحتی آنها هم بحق و درست است، ولی ما در این مشکل بی تقصیر هستیم. ضعف مدیریت و غیرحرفه ای بودن باشگاه ها باعث شده همه چیز از چشم ما دیده شود و این موارد انگیزه ما را برای حضور در فوتبال ایران کم کرده است. از خودتان پرسیده اید که چرا هیچ اسپانسری حاضر نمی شود به فوتبال ایران بیاید؟ باور کنید همین باشگاه ها اگر آل اشپورت نباشد، باید برای تهیه لباس هایشان پول بپردازند و این اتفاق را در آینده می بینید. چرا باشگاه تراکتور باید برای تهیه البسه اش پول پرداخت کند؟ ما در موضوع طراحی لباس یک بدعت را بنا نهادیم که یک المان از شهرها را بر روی پیراهن هایشان قرار بدهیم و حتی باشگاه منچسترسیتی هم از این حرکت آل اشپورت الهام گرفته است. آل اشپورت به گواه بازیکنان و کادرفنی تیم هایی که با آن همکاری داشته ایم، به تمامی تعهدات حرفه ای خود عمل کرده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن