اکسید هد

قلیچ: شما نمی دانید چرا علیرضا بیرانوند بازی نمی کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1368 ] - پنجشنبه, 22 آبان 1399

قلیچ: شما نمی دانید چرا علیرضا بیرانوند بازی نمی کند؟

وحید قلیچ، پیشکسوت پرسپولیس به حامیان حامد لک اضافه شده و معتقد است دروازه بان سرخپوشان باید زودتر به تیم ملی دعوت شود. او در این مورد به ما گفت: «این دروازه ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
قلیچ: شما نمی دانید چرا علیرضا بیرانوند بازی نمی کند؟

وحید قلیچ، پیشکسوت پرسپولیس به حامیان حامد لک اضافه شده و معتقد است دروازه بان سرخپوشان باید زودتر به تیم ملی دعوت شود. او در این مورد به ما گفت: «این دروازه ...

ارتش سرخ دات كام :

وحید قلیچ، پیشکسوت پرسپولیس به حامیان حامد لک اضافه شده و معتقد است دروازه بان سرخپوشان باید زودتر به تیم ملی دعوت شود. او در این مورد به ما گفت: «این دروازه بان که من دیدم، می تواند به درد تیم ملی بخورد. لک در چند بازی آسیایی آمار خوبی از خود برجای گذاشت و دل مردم را شاد کرد. حتی یک پنالتی هم گرفت که باعث شد پرسپولیس به فینال آسیا برود. در لیگ هم، همان بازی اول توانست دروازه اش را بسته نگه دارد. اینها نشان می دهد آمارش خیلی خوب است اما نمی دانم چرا دروازه بان هایی دعوت شدند که یا در این چند ماه بازی نکردند یا دچار افت بودند.»

گلر پیشکسوت پرسپولیس همچنین اضافه کرد: «البته یکسری دروازه بان ها هم حق شان نبود دعوت شوند و دعوت هم نشدند. اسم از دروازه بان خاصی نمی برم اما فکر می کنم مردم خودشان همه چیز را می دانند. به هر حال اگر یک روز ما از اسکوچیچ انتقادی داریم، باید بیان کنیم اما اگر کار خوبی هم دیدیم، باید شجاعت داشته باشیم و به موقع از او حمایت کنیم. اگر قرار بود همه انتخاب هایش بد باشد، امروز با صدای بلندتری انتقاد می کردیم.»

قلیچ در نهایت سؤال خاصی هم پرسید و گفت: «من نمی دانم چرا از موقعی که علیرضا بیرانوند از پرسپولیس جدا شد تا امروز هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش بازی کند. البته از دوستانم هم پرسیدم ولی آنها هم دلیل این موضوع را نمی دانستند. شما دلیلش را نمی دانید؟! با خودم فکر کردم شاید شما این را بدانید که چرا علیرضا بازی نمی کند. من فقط این موضوع را شنیده بودم که برای دو، سه هفته مصدوم بوده اما هنوز فرصتی برای بازی به دست نیاورده است. اگر یک زمانی از علیرضا انتقاد می کردم، دلیلم این بود که او را در یک مقطعی در حد و اندازه های پرسپولیس و تیم ملی نمی دانستم اما حالا که لژیونر شده برایش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتواند نماینده خود برای فوتبال کشورمان باشد. حالا هم تعجب می کنم چرا دروازه بانی در این سطح هنوز نتوانسته برای باشگاه جدیدش بازی کند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن