اکسید هد

کلانی: 100 درصد به جام جهانی صعود می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 500 ] - 9 روز پیش

کلانی: 100 درصد به جام جهانی صعود می کنیم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در این شرایط 100 درصد بچه های ما به جام جهانی صعود می کنند چرا که آن ها بهترین بازیکنان آسیا هستند. حسین کلانی در گفت وگویی درباره و... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلانی: 100 درصد به جام جهانی صعود می کنیم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در این شرایط 100 درصد بچه های ما به جام جهانی صعود می کنند چرا که آن ها بهترین بازیکنان آسیا هستند. حسین کلانی در گفت وگویی درباره و...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در این شرایط 100 درصد بچه های ما به جام جهانی صعود می کنند چرا که آن ها بهترین بازیکنان آسیا هستند.

حسین کلانی در گفت وگویی درباره وضعیت تیم ملی و برد مقابل بوسنی اظهار کرد: به نظر من نتیجه فرصت دادن به جوانان و حمایت از آن ها همین بردها می شود و این موفقیت ها به دست می آیند. امیدوارم کادرفنی تیم ملی فرصت بیشتری به جوانان دهد و از استعداد این بازیکنان استفاده کند که واقعا باعث مباهات و افتخار ما خواهد بود.

او درباره غیبت برخی بازیکنان در لیست تیم ملی گفت: معتقد هستم آن چیزی که مربیان می بینند و آن تشخیصی که می دهند یا سلیقه هایی که آن ها دارند، مقداری با سلیقه ها و نظرهای من و امثال من است فرق دارد. البته وریا غفوری یکی از بهترین بازیکنان و دفاع های حال حاضر فوتبال ما است و صدردرصد شایستگی دارد که در تیم ملی باشد ولی به هر حال باید ببینیم سلیقه و دلیل مربی در این رابطه چیست و چرا این انتخاب صورت نگرفته است.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی عنوان کرد: من شناختی از او ندارم اما کلاً با مربی خارجی مخالفم چرا که مربیان خارجی فراز و نشیب زیادی دارند و موفقیت ها و شکست های زیادی داشتند اما در تمام دوران و در سوابق فوتبالی کشور ما، موفقیت هایمان و حتی اولین صعودمان به جام جهانی با مربی ایرانی بوده است و مربی ایرانی راهش را باز می کند. من چون اعتقادی به مربی خارجی ندارم نه درموردشان اظهار نظر و نه تحقیق می کنم.

او درپاسخ به این سوال که ایران در این شرایط به جام جهانی صعود می کند یا خیر، گفت: بچه های تیم ملی پتانسیل صعود به جام جهانی را دارند. جوانان ما در هر زمینه ای نشان دادند که در دنیا دارای استعداد و اصل خواستن هستند. فقط آن چیزی که مهم است این است کسانی که به عنوان مدیریت کننده و مربی حضور دارند از نظر روحی روانی و از نظر شخصیت دادن به بچه ها کوشا باشند.

کلانی در پایان گفت: من فکر می کنم در این شرایط 100درصد بچه های ما به جام جهانی صعود می کنند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد چرا که آن ها بهترین بازیکنان آسیا هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن