اکسید هد

کلانی: سمیعی در کار حراستی یک نخبه است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 641 ] - 9 روز پیش

کلانی: سمیعی در کار حراستی یک نخبه است

حسین کلانی می گوید قبلا اینطور بود که هر کسی کار فوتبالش تمام می شد او را می گذاشتند مربی و مدیرعامل اما الان کل دنیا به سمتی رفته که در دانشکده هایی، فقط مدی... 5 out of 5 based on 9 ratings.
کلانی: سمیعی در کار حراستی یک نخبه است

حسین کلانی می گوید قبلا اینطور بود که هر کسی کار فوتبالش تمام می شد او را می گذاشتند مربی و مدیرعامل اما الان کل دنیا به سمتی رفته که در دانشکده هایی، فقط مدی...

ارتش سرخ دات كام :

حسین کلانی می گوید قبلا اینطور بود که هر کسی کار فوتبالش تمام می شد او را می گذاشتند مربی و مدیرعامل اما الان کل دنیا به سمتی رفته که در دانشکده هایی، فقط مدیر تولید می کنند و ما هم باید به این سمت برویم.

حسین کلانی پیشکسوت فوتبال ایران درباره مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سوالی را از وزارت ورزش مطرح کرده است. سوالی که لابد خیلی ها از آقای وزیر دارند و بعید است به آن پاسخی داده شود. خلاصه مصاحبه کلانی را در زیر می خوانید:

*من با آقای سلطانی فر و سمیعی از نزدیک کار نکرده ام و طبیعتا دیدم به عنوان یک هوادار و پیشکسوت فوتبال است. اما این را باید قبول کنیم که دیگر مثل 20 سال پیش نیست که وزیر و مدیر حتما باید پیشکسوت آن ورزش باشند. قبلا اینطور بود که هر کسی کار فوتبالش تمام می شد او را می گذاشتند مربی و مدیرعامل اما الان کل دنیا به سمتی رفته که در دانشکده هایی، فقط مدیر تولید می کنند و ما هم باید به این سمت برویم چون مدیریت هیچ ارتباطی با پیشکسوت بودن ندارد.

*شنیده ام که آقای سمیعی مدیرکل حراست وزارت ورزش بوده اند. به نظر می رسد او در این کار حراستی اش نخبه بوده، سوال من این است که چرا وزارت ورزش یک نخبه در کار حراستی را به پست مدیرعامل پرسپولیس منصوب کرده که شغل مهمی است و یک فرد اجرایی با توانایی مدیریت ورزشی باید بر آن تصدی داشته باشد.

*تراکتور یک تیم قابل احترام، بزرگ و دوست داشتنی است اما این تیم تنها برای بخش آذری زبان است و البته در بین آذری زبان ها، پرسپولیسی - استقلالی های زیادی هم هستند. من رگ و ریشه ام آذری است اما پرسپولیسی هستم و حتما که پرسپولیس علاوه بر ایران، در دیگر نقاط دنیا هم طرفداران خاص خود را دارد. اساسا یک نظرسنجی به هیچ عنوان نمی تواند مبنا باشد و بعید می دانم کسی در این که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست، شک کند. با این حال نباید فراموش کنیم که پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور همه ایرانی هستند و طرفداران این تیم ها هم ایرانی هستند و نکته مهم همین است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن