اکسید هد

انصاری به پرسپولیس برگشت اما هنوز کار دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1118 ] - شنبه, 24 آبان 1399

انصاری به پرسپولیس برگشت اما هنوز کار دارد

کادر فنی پرسپولیس برای جذب مدافع چرخید و چرخید و در نهایت دوباره برگشت به خانه اول و حالا قرار است محمد انصاری به تیمش برگردد و در روزهای سخت به کمک خط دفاع پ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
انصاری به پرسپولیس برگشت اما هنوز کار دارد

کادر فنی پرسپولیس برای جذب مدافع چرخید و چرخید و در نهایت دوباره برگشت به خانه اول و حالا قرار است محمد انصاری به تیمش برگردد و در روزهای سخت به کمک خط دفاع پ...

ارتش سرخ دات كام :

کادر فنی پرسپولیس برای جذب مدافع چرخید و چرخید و در نهایت دوباره برگشت به خانه اول و حالا قرار است محمد انصاری به تیمش برگردد و در روزهای سخت به کمک خط دفاع پرسپولیس بیاید.

یحیی چندی قبل انصاری و ربیع خواه را کنار گذاشت که داستان کنار گذاشتن انصاری به مذاق هواداران خوش نیامد و بازتاب زیادی در رسانه ها داشت اما واقعیت این است که کادر فنی پرسپولیس با در نظر گرفتن شرایط این بازیکن به شکلی جدی تردید داشت انصاری بتواند به موقع آماده شود و با یک تصمیم کاملاً حرفه ای قید استفاده از انصاری را زد.

در این میان ربیع خواه قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد و به آلومینیوم اراک پیوست اما انصاری منتظر ماند و سر آخر به هدفش رسید. کادر فنی پرسپولیس طی دو سه هفته گذشته دنبال مدافع میانی گشت اما به هر دری زد بسته بود. آنها ایمان سلیمی را می خواستند اما در نهایت شرایط فسخ قرارداد او با تراکتور طوری نبود که بتوانند جذبش کنند. گزینه دوم پرسپولیس برای مدافع میانی فرشاد فرجی از شهرخودرو بود که درست مثل انصاری هم در دفاع میانی هم در دفاع چپ بازی می کند اما این بازیکن هم نتوانست مشکل رضایتنامه اش را حل کند.

کادر فنی پرسپولیس که در شهرخودرو با فرجی کار کرده به این بازیکن اعلام کرده بود اگر خودت می توانی رضایتنامه ات را بگیر و فرجی هم که به شدت مشتاق بود سرخپوش شود اعلام کرد اگر شده زمین هایش در شمال را می فروشد و رضایتنامه را می گیرد اما همین دو روز قبل مشخص شد که این کار شدنی نیست و فرجی موفق به دریافت رضایتنامه از باشگاهش نشده است.
یحیی و کادرش با کنار هم قرار دادن این مشکلات به این نتیجه رسیدند که دوباره به محمد انصاری برگردند و به او شانس بدهند تا برگردد و به تیم کمک کند. از آنجایی که انصاری با باشگاه قرارداد دارد مشکل سهمیه لیگ برتری وجود نخواهد داشت ضمن اینکه نام این مدافع در لیست آسیایی تیم هم هست و می تواند در فینال هم بازی کند.

با این حال جالب اینجاست که محمد انصاری قصد دارد درباره مسائل مالی با باشگاه صحبت کند آن هم در شرایطی که با پرسپولیس قرارداد دارد. در شرایطی که انصاری هنوز شرایط بازی ندارد و در شرایطی کاملاً ویژه با برگشتن نظر یحیی به تیم برگشته مشخص نیست به چه دلیل می خواهد درباره مسائل مالی با باشگاه صحبت کند چرا که قرارداد دارد و مسائل مالی اش هم کاملاً مشخص است.

انصاری در حالی به زودی به تمرینات پرسپولیس باز خواهد گشت که برخلاف اصرار هواداران بر استفاده از او هنوز آماده نیست و در خوشبینانه ترین حالت از دی ماه در شرایط مسابقه خواهد بود آن هم در حالی که پرسپولیس 29 آذر فینال لیگ قهرمانان را در پیش دارد و تا آن زمان باید چهار پنج بازی لیگ برتری هم برگزار کند.

انصاری اواسط خرداد امسال و در آخرین دقیقه بازی درون تیمی پرسپولیس در اثر برخورد با سیامک نعمتی دوباره از ناحیه رباط صلیبی پای چپ دچار پارگی شد و آن زمان گفته شد شش ماه باید دور از میدان باشد.

طبق تماسی که انصاری با کادر فنی پرسپولیس در روزهای گذشته داشته اعلام کرده در حال تقویت کردن عضلانی است و تازه بعد از این مرحله باید تمرینات اختصاصی اش را آغاز کند. در واقع این مدافع خوش اخلاق در خوشبینانه ترین حالت دی آماده خواهد شد هر چند برخی معتقدند شاید از نیم فصل دوم آمادگی حضور در مسابقه را داشته باشد.

از طرفی مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس که پیش از این بازیکنانی مثل بشار رسن و سعید آقایی را آماده کرده و اوج کارش در بازی های دوحه به چشم آمد به یحیی گفته به محض حضور انصاری در تمرینات پروسه آماده سازی اش را آغاز خواهد کرد و خیلی زود او را به شرایط مسابقه باز خواهد گرداند اما همچنان این سؤال بزرگ پابرجاست که این مدافع به فینال لیگ قهرمانان می رسد و تا آن روز شرایط بازی را پیدا خواهد کرد یا نه؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن