اکسید هد

اشرف مصاحبه با سایت عربی را تکذیب کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 587 ] - شنبه, 24 آبان 1399

اشرف مصاحبه با سایت عربی را تکذیب کرد

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاحبه ای درباره پرونده شکایت النصر عربستان نداشته ام و سایت عربی شیطنت کرده است. علیرضا اشرف در گفتگویی در، با اشاره ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اشرف مصاحبه با سایت عربی را تکذیب کرد

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاحبه ای درباره پرونده شکایت النصر عربستان نداشته ام و سایت عربی شیطنت کرده است. علیرضا اشرف در گفتگویی در، با اشاره ب...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاحبه ای درباره پرونده شکایت النصر عربستان نداشته ام و سایت عربی شیطنت کرده است.

علیرضا اشرف در گفتگویی در، با اشاره به صحبت هایی که امروز از قول او در سایت عربی زبان «کوره» مبنی بر «آخرین وضعیت شکایت النصر از پرسپولیس / رای به زودی صادر می شود» منتشر شد، اظهار کرد: متاسفانه مصاحبه ای از قول من در سایت کوره منتشر شده که کاملاً کذب است. من اصلاً هیچ اظهارنظری در این زمینه چه با رسانه های داخلی و چه خارجی نداشته ام.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این سایت با شیطنت، صحبت هایی را از جانب من مطرح کرده در حالی که در باشگاه پرسپولیس هیچ اظهارنظری درباره پرونده شکایت النصر انجام نشده است چرا که مسأله حقوقی بوده و به غیر از وکیل پرسپولیس که وکالت این پرونده را بر عهده دارد هیچ فردی در باشگاه در این رابطه صحبت نمی کند. من که کارم امور رسانه ای است و از تمام ابعاد مربوط به این موضوع آگاه هستم به هیچ وجه اجازه نمی دهم کسی بخواهد با اعتبار و اسم بزرگ باشگاه بازی کند.

او در پایان گفت: مباحثی که در این زمینه مطرح شده نیز کاملاً جهت دار و در جهت ضربه زدن به منافع پرسپولیس بوده است. از رسانه های محترم نیز خواهشمندیم قبل از ترجمه و بازنشر اینگونه اخبار با توجه به اغراض مشخص اینگونه رسانه ها و همینطور منافع فوتبال کشور اقدام کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : کوپال ناظمی
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن