اکسید هد

بار سنگین روی دوش سیدجلال حسینی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 666 ] - یکشنبه, 25 آبان 1399

بار سنگین روی دوش سیدجلال حسینی

کاپیتان تیم پرسپولیس فصل بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت. سیدجلال حسینی در دو دهه اخیر جزو بهترین مدافعان فوتبال ایران بوده و توانسته در تیم های مختلف پرسپولی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
بار سنگین روی دوش سیدجلال حسینی

کاپیتان تیم پرسپولیس فصل بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت. سیدجلال حسینی در دو دهه اخیر جزو بهترین مدافعان فوتبال ایران بوده و توانسته در تیم های مختلف پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم پرسپولیس فصل بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت.

سیدجلال حسینی در دو دهه اخیر جزو بهترین مدافعان فوتبال ایران بوده و توانسته در تیم های مختلف پرسپولیس، نفت، سپاهان، سایپا و ملوان جایگاهش را به عنوان چهره ای شاخص و تاثیرگذار پیدا کند.

نکته مهم درباره حسینی این است که پس از 30 سالگی توانست کیفیت بالای خود را باتجربه حاصل از سال ها حضور در لیگ برتر و تیم ملی همراه کند و در سال های پرافتخار باشگاه پرسپولیس، نقش آفرینی خود را داشته باشد. به شکلی که بسیاری معتقدند تیم برانکو بدون حضور او نمی توانست آنچنان مقتدرانه جام قهرمانی لیگ های شانزدهم، هفدهم و هجدهم را به دست بیاورد.

او در پرسپولیس دو فصل با محسن بنگر، یک فصل با محمد انصاری و سه فصل با شجاع خلیل زاده زوج خط دفاعی را تشکیل داد اما حالا هر سه بازیکن به دلایل مختلف در ترکیب قرمز ها حضور ندارند و سیدجلال باید با مدافع ملی پوش پرسپولیس یعنی کنعانی زادگان زوج تشکیل دهد.

امسال پرسپولیس دستکم تا نیم فصل هیچ جانشینی برای این زوج نخواهد داشت و این به آن معنی است که سیدجلال باید در 38 سالگی نقش مدافع اصلی تیم را ایفا کند؛ چیزی که حتی برای بازیکنان اروپایی هم کم نظیر است اما حسینی با آمادگی خود تا حد زیادی خیال هواداران و کادرفنی را راحت کرده است .

روز گذشته هم کاپیتان سرخ ها در ترکیب این تیم حضور داشت و عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت؛ در دفاع مطمئن عمل کرد، یک بار دروازه را نجات داد و در سرزنی هم موفق بود. او توپ های نخست روی هوا را به خوبی مال خود می کرد و اهمیت این نکته به این خاطر است که در سال های اخیر این وظیفه اغلب بر دوش شجاع خلیل زاده بود.

اگر سیدجلال حسینی وظیفه ای که این فصل بر دوش دارد را با موفقیت پشت سر بگذارد، احتمالا جایگاهش را دوباره در ترکیب پرسپولیس ضمانت خواهد کرد و برای ثبت سیصدمین بازی اش با پیراهن پرسپولیس آماده خواهد شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن