اکسید هد

کنعانی زادگان: در تیم ملی پرسپولیس و استقلال نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 526 ] - یکشنبه, 25 آبان 1399

کنعانی زادگان: در تیم ملی پرسپولیس و استقلال نداریم

مدافع ملی پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در تیم ملی بحث پرسپولیس و استقلال نداریم. ما همه یک هدف داریم و زیر پرچم سه رنگ و زیبای ایران بازی می کنیم. تیم ملی کش... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کنعانی زادگان: در تیم ملی پرسپولیس و استقلال نداریم

مدافع ملی پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در تیم ملی بحث پرسپولیس و استقلال نداریم. ما همه یک هدف داریم و زیر پرچم سه رنگ و زیبای ایران بازی می کنیم. تیم ملی کش...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع ملی پوش پرسپولیس به خبرورزشی گفت: در تیم ملی بحث پرسپولیس و استقلال نداریم. ما همه یک هدف داریم و زیر پرچم سه رنگ و زیبای ایران بازی می کنیم.
تیم ملی کشورمان در حالی موفق به برتری برابر بوسنی شد که دراگان اسکوچیچ سیستم جدیدی برای تیم ایران در نظر گرفته بود. تیم ملی این بار با سیستم 1-2-4-3 و استفاده از سه مدافع میانی بازی کرد. در روش جدید، مرتضی پورعلی گنجی در مرکز خط دفاع بازی می کرد که درسمت چپ خود شجاع خلیل زاده و در سمت راست محمدحسین کنعانی زادگان را می دید. از قضا در این دیدار تدارکاتی که با پیروزی 2- صفر تیم ایران برابر بوسنی همراه بود هرسه مدافع ما عملکرد خوبی داشتند. کنعانی زادگان هم که به نظر می رسد به پختگی کامل رسیده از بهترین های تیم ملی بود که تقریباً تمام توپ های ارسالی به سمت راست تیم ما و پشت سر صادق محرمی را زد و اجازه نفوذ و گلزنی به مهاجمان بوسنی نداد. با مدافع ملی پوش پرسپولیس در همین ارتباط گپ زدیم که ماحصل آن را می خوانید.

*( به شوخی) بعد از گل دوم تیم ملی برابر بوسنی اولین بازیکنی که سراغ مهدی قایدی رفت شجاع خلیل زاده بود و بعد هم تو! مگر شما پرسپولیسی نیستید؟
شادی پس از گل با قایدی مگر ایراد دارد؟ در تیم ملی بحث استقلال و پرسپولیس نداریم. ما همه یک هدف داریم و زیر پرچم سه رنگ و زیبای ایران بازی می کنیم.

*شوخی کردیم. می خواستیم ببینیم چه می گویی؟
نه واقعاً این حرف ها در تیم ملی مفهومی ندارد. چه کسانی که ثابت بازی می کنند و چه بازیکنان نیمکت نشین همه افتخار می کنیم پیراهن تیم ملی را پوشیدیم. این یک آرزو برای هر کسی است که از اول فوتبال را به عنوان ورزش مورد علاقه خود انتخاب می کند و تنها تعداد معدودی به آن می رسند و قدرش را می دانند.

*تیم بوسنی را چطور تیمی دیدی؟ سیامک نعمتی می گفت تیمی که یقه هلند و ایتالیا را گرفته تیم بزرگی است اما چند بازیکن اصلی این تیم در بازی با ایران حضور نداشتند. مثلاً آسمیر بگوویچ یا ادین ژکو و...  
فکر می کنم ژکو  به کرونا مبتلا شده و شما دیدید گلر جانشین بگوویچ هم چند موقعیت در نیمه اول از جمله یک تک به تک از ما گرفت. این حرف ها به نظرم منطقی نیست. تیم ملی بوسنی تیم بزرگی است که کاپیتان آن پیانیچ بازیکن جدید بارسلوناست.

*جواب قسمت اول سؤال ما را ندادی.
بوسنی تیمی منظم و فیزیکی بود که خیلی محکم بازی می کرد. بازی دوستانه برای آنها مفهومی نداشت و فکر می کنم ما محک خیلی خوبی در این دیدار خوردیم. انجام چنین بازی هایی واقعاً به درد تیم ملی می خورد و به ما کمک می کند. دست فدراسیون فوتبال درد نکند که این اردو و بازی دوستانه مناسب را در نظر گرفتند.

*تیم ملی هر دو دیدار تدارکاتی اخیر خود با دراگان اسکوچیچ را برده است. این بردها همه را امیدوار کرد که در ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی هم نتایج بهتری نسبت به گذشته گرفته و به مرحله بعدی صعود کنیم. درست است؟
ما بازی های خوبی انجام دادیم و خودمان هم خیلی امیدوار شدیم. آقای اسکوچیچ یک مربی دوست داشتنی است که انرژی مثبتی به تیم می دهد. او رابطه خیلی خوبی با همه بازیکنان تیم ملی دارد و به خوبی با روحیات بچه ها آشناست.

*از تیم ملی که بگذریم پرسپولیس شنبه هفته آینده باید با صنعت نفت آبادان بازی کند. تیمی که فصل گذشته تو گلی تماشایی از فاصله 30 متری به آنها زدی. بعد از آن شوت دیدنی تماشاگران تو را «کنعانی کمپانی» صدا زدند و...  
واقعاً جای هواداران پرسپولیس خالی است. کاش این ویروس ریشه کن شده بود و ما باز هم صدای نفس تماشاگران پرسپولیس را در استادیوم آزادی می شنیدیم. با این وجود انرژی مثبت طرفداران پرسپولیس را کنار خود و در هر مسابقه ای احساس می کنیم و برای برد بازی می کنیم. آن گل در یادها مانده است اما بیشتر دوست دارم پرسپولیس موفق شود. امیدوارم در این دیدار هر 3 امتیاز را از آن خود کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن