اکسید هد

سلطانی: در پرسپولیس خانه از پایبست ویران است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 219 ] - دوشنبه, 26 آبان 1399

سلطانی: در پرسپولیس خانه از پایبست ویران است

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به شرایط این تیم خوشبین نیست. بهروز سلطانی، پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و اوضاع و احوال مدیریت باشگاه و انتقاداتی که می شود ص... 5 out of 5 based on 1 ratings.
سلطانی: در پرسپولیس خانه از پایبست ویران است

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به شرایط این تیم خوشبین نیست. بهروز سلطانی، پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و اوضاع و احوال مدیریت باشگاه و انتقاداتی که می شود ص...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به شرایط این تیم خوشبین نیست.

بهروز سلطانی، پیشکسوت پرسپولیس در مورد شرایط این تیم و اوضاع و احوال مدیریت باشگاه و انتقاداتی که می شود صحبت های صریحی انجام داد که می خوانید:

*بازی پرسپولیس مقابل سایپا را دیدید. نمایش سرخ پوشان را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی کردید؟
پرسپولیس مقابل سایپا بد کار نکرد اما تیم آن زهر لازم را نداشت. در واقع در غیاب آل کثیر که متأسفانه با حکم ظالمانه AFC محروم شده و من نمی دانم چرا کنفدراسیون به فرجامخواهی پرسپولیس هم پاسخ مثبتی نداد، دست یحیی در خط حمله خالی است. عبدی مهاجم بدی نیست. او تلاش زیادی می کند و خیلی هم زحمت متحمل می شود اما او یک تمام کننده ایده آل مانند آل کثیر نیست؛ نکته مهمی که موجب شد پرسپولیس دو امتیاز حساس را در مقابل سایپا در شروع کار رسمی اش در لیگ از دست بدهد.

در پرسپولیس از گذشته اینطور بوده که همه از مهاجمش توقع گلزنی و از تیم محبوب شان توقع برد و قهرمانی دارند. ماهیت تیم از گذشته تا به حال هیچ تغییری نکرده و خواسته هواداران و کارشناسان هم از پرسپولیس فقط به گلزنی و پیروزی و قهرمانی باز می گردد.

مشکل اینجاست که سرمربی پرسپولیس دنبال مهاجم و مدافع است، اما حساب باشگاه خالی است مضاف بر اینکه بازیکن چندان خوبی هم بیرون نمانده و در بازار نقل و انتقالات موجودی به صورت ایده آل برای پرسپولیس وجود ندارد.

متأسفانه خانه از پایه ویران است. پرسپولیس تیمی دولتی است به همین دلیل وزارت ورزش برای این تیم تصمیم می گیرد، اما این بار هم به نظر من برای مدیریت این تیم انتخاب خوبی انجام نشد.

در دنیای فعلی فوتبال و حتی فوتبال ما که مشکلات بسیاری هم در آن وجود دارد با مدیریت خوب و داشتن منابع مالی می توان تا حدودی بر مشکلات غلبه کرد که عملاً چنین نکته مهمی در پرسپولیس دیده نمی شود به همین دلیل دیدیم خیلی راحت ترابی، شجاع و نادری از پرسپولیس جدا شدند و بعد از تغییر و تحولات مدیریتی هم عملاً هیچ تغییری حداقل تا به اینجای کار که البته فرصت چندانی هم به فینال آسیا نمانده در پرسپولیس شاهد نیستیم، به همین دلیل سرمربی پرسپولیس بسیار نگران است و با این شرایط به نظرم سرمربی پرسپولیس هم بالاخره طاقتش را از دست می دهد و چند هفته دیگر میهمان پرسپولیس نیست. مدیریت های ضعیف قبلی شدیداً به پرسپولیس لطمه زدند و حالا هم با تغییراتی که به وجود آمده مدیر جدید نمی تواند شوک مثبت لازم را در پرسپولیس به وجود آورد.

*در خط دفاع بخصوص دفاع میانی هم دست یحیی چندان پر نیست!
 بله، انصاری آمده اما او حداقل دو سه ماه برای برگشتن به فرم ایده آل زمان می خواهد، به این ترتیب یحیی نمی تواند برای فینال روی او حساب باز کند و موجودی اش فقط کنعانی زادگان و سیدجلال است. سید مدافع خوب و متعصبی است اما همه می دانند او بیشتر با فکر و تجربه اش بازی می کند و در بازی های سنگین ممکن است بدنش شرایط ایده آل را نداشته باشد. من افق روشنی را با شرایط فعلی برای پرسپولیس متصور نیستم و معتقدم یحیی با رویه ای که از باشگاه می بیند و خواسته هایش را تماماً بر باد رفته می بیند، چند هفته دیگر اگر به شکل عامیانه بخواهم بگویم آمپر می چسباند از پرسپولیس جدا می شود.

*اوضاع بقیه خطوط را در پرسپولیس خوب می دانید؟
 بله، در خط دروازه لک عالی کار کرد اما در خط حمله و دفاع میانی دست یحیی پر نیست، هرچند مانند دروازه در خط میانی هم سمبه پرسپولیس پرزور است.

*در خصوص دو بازیکنی که یحیی قصد دارد از شهرخودرو به خدمت بگیرد چه نظری دارید؟
امین قاسمی نژاد مهاجم خوبی است و به نظرم به درد پرسپولیس می خورد. فرشاد فرجی هم نسبتاً بد نیست و به دلیل بازی در پست دفاع میانی و دفاع های کنار می تواند به پرسپولیس کمک کند؛ با این وجود معتقدم اوضاع پرسپولیس با این خریدها ایده آل نمی شود اما باز هم با شرایطی که وجود دارد بد بهتر از بدتر است.

*با موجودی فعلی شرایط رقابتی پرسپولیس را برای تکرار قهرمانی اش در لیگ و دو جام دیگر چگونه ارزیابی می کنید؟
برای داخل هم با وضعیتی که ما شاهدیم اوضاع خطرناک تر است چون سایر مدعیان بر خلاف پرسپولیس تیم های شان را بسیار خوب تقویت کرده اند و از آنجا که تیم ها مقابل پرسپولیس با تمام توان و انگیزه زیاد بازی می کنند این مسأله عملاً نتیجه گیری را برای پرسپولیس دشوار می سازد. زمان ما اصطلاحی وجود داشت که ما بهترین بازیکنان و نیمکت را در اختیار داشتیم به همین دلیل می گفتند خود این تیم 80درصد کار را به لحاظ فنی پیش می برد و 20درصد بقیه نیز هواداران پرتعدادمان بودند که در اصطلاح با فوت آنها در تکمیل 80درصد بازی خودمان حریفان را شکست می دادیم و تقریباً در بیشتر سال ها قهرمان بودیم، اما متأسفانه در حال حاضر مادیات و مدیریت مواردی هستند که نقطه ضعف پرسپولیس محسوب می شوند و تیم اول ایران از این مسأله صدمات زیادی را متحمل شده است. در آسیا هم به نظرم با خریدهای به موقع و مناسب یحیی و ارنج خوب و کوچینگ عالی او و دستیارانش بود که به نوعی کار را برای نتیجه گیری پرسپولیس مهیا ساخت وگرنه تیم پرسپولیس در مسابقات آسیایی هم در غیاب یحیی با چالش های بزرگی مواجه می شد.

زنگ خطر بعد از آنکه بارها یحیی گل محمدی و بقیه کادر فنی اش که به مشکلات بزرگ تیم و رسیدگی به آنها اشاره کردند مدت هاست برای پرسپولیس به صدا درآمده اما متأسفانه کسی نیست به فریاد پرسپولیس و کادر فنی این تیم که در کنار بازیکنان انصافاً جانانه زحمت می کشند و کار می کنند برسد..
مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن