اکسید هد

پرونده والنسیا و بودیمیر خطرناک تر از کالدرون!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 550 ] - 8 روز پیش

پرونده والنسیا و بودیمیر خطرناک تر از کالدرون!

یکی از شکایت های درحال پیگیری سرخ ها در دادگاه عالی ورزش، به پرونده ماریو بودیمیر برمی گردد که طبق حکمی که فیفا صادر کرد پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ 475 هزا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پرونده والنسیا و بودیمیر خطرناک تر از کالدرون!

یکی از شکایت های درحال پیگیری سرخ ها در دادگاه عالی ورزش، به پرونده ماریو بودیمیر برمی گردد که طبق حکمی که فیفا صادر کرد پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ 475 هزا...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از شکایت های درحال پیگیری سرخ ها در دادگاه عالی ورزش، به پرونده ماریو بودیمیر برمی گردد که طبق حکمی که فیفا صادر کرد پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ 475 هزار یورو به این بازیکن شد و پرسپولیسی ها که انتظار چنین حکم سنگینی را از فیفا نداشتند، اعتراض خود را به CAS بردند.

باشگاه پرسپولیس در فصل جاری با مشکلات عدیده مالی مواجه است و شاید یکی از مهم ترین دلایلی که این بی پولی را برای باشگاه به ارمغان آورد، بدهی یورویی ای بود که باشگاه به برانکو ایوانکوویچ داشت و مجبور شد تمامی منابعی را که می توانند پول به باشگاه تزریق کنند، متحد کرده و این پرونده خطرناک را در فیفا ختم به خیر بکند.

اما همین اقدام باعث شد که آنها این روزها نتوانند پول لازم را برای بازیکنان و اعضای کادرفنی تهیه کنند تا باشگاه در آستانه یک بحران جدی قرار بگیرد. از یک سو بازیکنان جدید هنوز رقم های پیش پرداخت خود را دریافت نکرده اند، از سویی دیگر بازیکنان فصل قبل علاوه بر پول پیش پرداخت، از بابت قراردادهای فصل قبل و آپشن های قراردادشان طلب زیادی دارند و درنهایت بوژیدار رادوشوویچ که ماه هاست از باشگاه پولی دریافت نکرده است و حتی تا آستانه فسخ قرارداد هم پیش رفت.

حالا هم شنیده می شود که اگر این روند ادامه دار باشد، این احتمال می رود که بازیکنان حاضر نشوند در تمرینات شرکت کنند و این اصلا برای پرسپولیسی ها آن هم در شرایطی که تیم فاصله ای تا فینال لیگ قهرمانان آسیا ندارد، خبر خوبی نیست.

البته سرخ ها قطعا به زودی علاوه بر این مشکلات، با چالشی جدید نیز باید دست وپنجه نرم کنند و آن هم از راه رسیدن احکام کمیته انضباطی فیفا و دادگاه عالی ورزش است که می تواند آنها را در وضعیتی به مراتب اسفناک تر از امروز قرار دهد.

* والنسیا زمان می دهد یا...؟!
یکی از اقدامات سرخ ها برای مدیریت پرونده هایی که علیه شان در فیفا باز است، این بود که حکم فیفا درخصوص کالدرون و دستیارانش را به دادگاه عالی ورزش ببرند تا بدین ترتیب بتوانند زمان بیشتری در اختیار داشته باشند که این پول را تهیه کرده و به حساب سرمربی سابق خود و دستیارانش بریزند.

البته در این بین، آنها یکی از این پرونده ها را که مربوط می شد به مطالبات والنسیا اینگیو، به CAS ارسال نکردند و دلیل این کار را هم مبلغ پایین طلب این مربی و هزینه بالایی که کشاندن پرونده ها به دادگاه عالی ورزش دارد، بیان کردند و قرار شد 70 هزار دلار طلب این مربی در فرصت تعیین شده توسط فیفا پرداخت شود تا یکی از این پرونده ها خاتمه بپذیرد.

اما حالا با گذشت 4 روز از زمانی که فیفا تعیین کرده بود، سرخ ها همچنان پولی به حساب این مربی واریز نکرده اند تا بار دیگر احتمال جریمه برای پرسپولیس وجود داشته باشد. ظاهرا باشگاه در نامه ای به این مربی خواهان این شده که فرصت بیشتری به باشگاه بدهد تا آنها بتوانند در سریع ترین زمان ممکن این پول را تهیه کرده و به حسابش واریز کنند که البته هنوز به این خواسته باشگاه پاسخی داده نشده تا احتمال اعمال جریمه های جدید توسط فیفا به باشگاه پرسپولیس وجود داشته باشد.

در این خصوص شنیده می شود که جریمه های احتمالی که انتظار پرسپولیس را می کشد از جریمه نقدی در مرتبه اول می تواند باشد تا بسته شدن پنجره نقل وانتقالات باشگاه که البته طبق شنیده ها از کارشناسان حقوقی به دلیل پایین بودن مبلغ این قرارداد، در مرحله اول به احتمال زیاد پنجره نقل وانتقالاتی باشگاه بسته نمی شود.

* بودیمیر نزدیک تر از رگ گردن به پرسپولیس
یکی دیگر از شکایت های درحال پیگیری سرخ ها در دادگاه عالی ورزش، به پرونده ماریو بودیمیر برمی گردد که طبق حکمی که فیفا صادر کرد پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ 475 هزار یورو به این بازیکن شد و پرسپولیسی ها که انتظار چنین حکم سنگینی را از فیفا نداشتند، اعتراض خود را به CAS بردند.

اما بد نیست بدانید سرخ ها اوایل مردادماه این اعتراض را به دادگاه عالی ورزش برده اند و طبق نظر کارشناسان حقوقی ورزش کشورمان، حدود 4 تا 5 ماه زمان می برد این دادگاه به شکایات رسیدگی کند و اگر به همین منوال باشد باید گفت که شکایت بودیمیر حدود آذر یا دی ماه اعلام می شود و مشخص نیست که باشگاه چه فکری برای پرداخت این پول کرده است!

* کالدرون شاید شب عید
گابریل کالدرون هم یکی دیگر از طلبکاران خارجی پرسپولیس به شمار می رود که به تازگی در فیفا موفق شد علیه سرخ ها حکم بگیرد و طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال باشگاه پرسپولیس باید برای تسویه حساب با این مربی مبلغ 580 هزار دلار پرداخت کند.

این پرونده به تازگی توسط سرخ ها به دادگاه عالی ورزش کشانده شده و ظاهرا پذیرفته شده است که در این صورت فعلا 4 تا 5 ماه خطری سرخ ها را تهدید نمی کند ولی احتمالا شب عید زمانی باشد که این حکم هم از راه می رسد و قطعا پرسپولیسی ها باید تا آن روز برای تسویه حساب با این مربی فکری کنند.

البته ظاهرا تا آن زمان پاداش فینال آسیایی سرخ ها نیز وصول خواهد شد و حتی اگر این پول به پرسپولیسی ها پرداخت نشود آنها می توانند بدهی های خارجی خود را از محل این مطالبات پرداخت کنند و با این اوصاف آنها نگرانی بابت این پرونده نخواهند داشت.

در کنار کالدرون، خواکین هم هنوز از سرخ ها طلبکار است که البته مبلغ طلب او چندان زیاد نیست و جای نگرانی برای سرخ ها نخواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن