اکسید هد

باشگاه مجوز جدایی روستایی را به پیکان می دهد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 517 ] - دوشنبه, 26 آبان 1399
باشگاه مجوز جدایی روستایی را به پیکان می دهد؟

با وجود مذاکرات باشگاه پیکان با پرسپولیسی ها برای جذب مهاجم این تیم، مدیران سرخپوش تاکنون با جدایی بازیکن خود نظر قطعی را اعلام نکرده اند. مسئولان باشگاه پیکا...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود مذاکرات باشگاه پیکان با پرسپولیسی ها برای جذب مهاجم این تیم، مدیران سرخپوش تاکنون با جدایی بازیکن خود نظر قطعی را اعلام نکرده اند.

مسئولان باشگاه پیکان در روزهای اخیر برای تقویت خط حمله این تیم مذاکراتی با باشگاه پرسپولیس انجام داده اند تا در صورت فراهم شدن شرایط، این بازیکن پس از فسخ قرارداد خود بار دیگر به جمع خودروسازان برگردد.

مهدی تارتار پس از به عهده گرفتن سرمربیگری پیکان از مسئولان این باشگاه درخواست کرد بار دیگر روستایی را به این تیم بیاورند تا این بازیکن که در دوره گابریل کالدرون به پرسپولیس آمد و در فصل گذشته بازی های کمی برای سرخ پوشان انجام داد به گره گشای مشکلات خط حمله پیکان تبدیل شود.

البته تاکنون باشگاه پرسپولیس موافقت خود را برای جدایی  امیر روستایی اعلام نکرده و این بازیکن همچنان منتظر اعلام نظر کادرفنی و مدیریت پرسپولیس است تا تکلیفش در این تیم مشخص شود.

ظاهرا پرسپولیسی ها تا زمانی که جذب مهاجم جدید برای این تیم قطعی نشود، مجوز خروج مهاجم جوان خود را برای حضور در پیکان صادر نمی کنند اما باید دید در روزهای آتی و تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بازگشت روستایی به پیکان قطعی می شود؟


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن