اکسید هد

خان محمدی: پرسپولیس نیاز به مهاجم دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 434 ] - 8 روز پیش

خان محمدی: پرسپولیس نیاز به مهاجم دارد

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد. حسن خان محمدی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خان محمدی: پرسپولیس نیاز به مهاجم دارد

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد. حسن خان محمدی ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد.

حسن خان محمدی در گفت وگویی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس مشکلات زیادی در این مدت داشته که عمده این مشکلات مدیریتی بوده است؛ از نقل و انتقالات تیم گرفته تا مسائل مالی که هر کدام به نوعی روی پرسپولیس تاثیر گذاشته است.
 
وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل سایپا بازی مورد قبولی انجام داد، اما متاسفانه موفق نشد 3 امتیاز مهم این بازی را بگیرد به نظرم امتیاز این بازی در روحیه بازیکنان تاثیری زیادی داشت، اما به دلیل بازی تدافعی سایپا و کمی بدشانسی مهاجمان، پرسپولیس موفق نشد امتیازات کامل این بازی را بگیرد.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم با مدیریت جدید در پرسپولیس و مخصوصاً حضور شکوری که خودش بازیکن پرسپولیس بوده و مشکلات این تیم را می شناسد، کاستی ها رفع شود. شکوری خودش در پرسپولیس بازی کرده و ما امیدواریم در ادامه راه دیگر مشکل مدیریتی نداشته باشیم.

خان محمدی در خصوص دیدار با صنعت نفت آبادان افزود: پرسپولیس شناخت کافی از این تیم ندارد، چون هنوز دیداری انجام نداده است، اما این بازی خانگی است و محکوم به گرفتن 3 امتیاز هستیم، چون بسیار با ارزش است و نکته ای هم که وجود دارد پرسپولیس باید یک مهاجم جذب کند، چون در نبود آل کثیر، عبدی در خط حمله تنهاست و این تیم نیاز به یک مهاجم شش دانگ دارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن