اکسید هد

بهروان: هفته دوم لیگ برتر برگزار می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 293 ] - دوشنبه, 26 آبان 1399

بهروان: هفته دوم لیگ برتر برگزار می شود

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: همه در تلاش هستیم تا با همکاری باشگاه ها مسابقات هفته دوم لیگ برتر را برگزار کنیم. غلامرضا بهروان در گفت وگویی در مورد برگز... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بهروان: هفته دوم لیگ برتر برگزار می شود

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: همه در تلاش هستیم تا با همکاری باشگاه ها مسابقات هفته دوم لیگ برتر را برگزار کنیم. غلامرضا بهروان در گفت وگویی در مورد برگز...

ارتش سرخ دات كام :

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: همه در تلاش هستیم تا با همکاری باشگاه ها مسابقات هفته دوم لیگ برتر را برگزار کنیم.

غلامرضا بهروان در گفت وگویی در مورد برگزار شدن مسابقات در هفته دوم لیگ برتر گفت: از نظر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مسابقات هفته دوم لیگ برتر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اجرا خواهد شد و تیم ها در حال تهیه بلیت پرواز به شهرهای مختلف هستند.

وی افزود: حفظ سلامتی جامعه و اهالی فوتبال جزو بدهیات است اما باید برنامه فوتبال هم اجرا شود. ضمن اینکه تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا فصل الخطاب است و هرچه آنها بگویند و تصمیم بگیرند اجرا می شود چون همه به سلامت جامعه اهمیت می دهیم. اما تا این لحظه که من با شما صحبت می کنم مسابقات هفته دوم برگزار خواهد شد و مسئولان سازمان لیگ در تلاش هستند تا راهی پیدا شود تا این مسابقات انجام شود.

بهروان تأکید کرد: برگزاری مسابقات لیگ برتر هم به نفع فوتبال ملی و هم به نفع فوتبال باشگاهی ما است اکنون در تمام دنیا هم مسابقات فوتبال باشگاهی با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است.

وی با اشاره به تعیین یک ناظر جدید در مسابقات لیگ برتر گفت: یک ناظر پزشکی برای هر مسابقه لیگ برتر انتخاب خواهد شد. این پزشک که خارج از کادر پزشکی دو تیم مهمان و میزبان است نظارت و اختیار تام دارد و اگر در رعایت پروتکل های بهداشتی کوچک ترین خدشه ای وارد شود حتی می تواند دستور توقف و عدم برگزاری مسابقه را بدهد.

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد اینکه مسابقه پرسپولیس با نفت آبادان و پیکان با شهرخودرو در روز شنبه برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: همانطور که گفتم سهیل مهدی و همکارانش در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به دنبال راهی هستند تا این مسابقات به هر شکل ممکن برگزار شود چون تقویم مسابقات لیگ برتر و تیم ملی بسیار فشرده است و اگر ما مسابقات لیگ برتر و لیگ یک را شروع نکنیم با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.

وی در مورد اینکه احتمال دارد مسابقه پرسپولیس و پیکان با حریفان هم به روز جمعه منتقل شوند، گفت: همه به دنبال راهی هستیم تا این مسابقات برگزار شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن