اکسید هد

شیری: شکوری باعث رشد و پیشرفت باشگاه می‎شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 246 ] - سه شنبه, 27 آبان 1399
شیری: شکوری باعث رشد و پیشرفت باشگاه می‎شود

مربی تیم امید پرسپولیس می گوید: به تازگی به تیم امید پرسپولیس اضافه شده ام و تیم در شرایط مطلوبی قرار دارد. امید داریم با بازیکنان خوبی که جذب شده اند و همچنی...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم امید پرسپولیس می گوید: به تازگی به تیم امید پرسپولیس اضافه شده ام و تیم در شرایط مطلوبی قرار دارد. امید داریم با بازیکنان خوبی که جذب شده اند و همچنین تمرینات پی در پی و بازی های تدارکاتی به وضعیت مطلوب خود نزدیک تر شویم.

مجتبی شیری، مربی تیم امید پرسپولیس، در گفت وگویی در رابطه با وضعیت کلی این تیم عنوان کرد: یک هفته است که به تیم پیوسته ام و با توجه به شناخت قبلی که از تیم امید پرسپولیس داشتم به این تیم ملحق شدم. اقدام به جذب بازیکنان خوبی کرده ایم و امیدوار هستیم شرایط با گذشت زمان مطلوب تر شود و با تمرینات مستمر و بازی های تدارکاتی به وضعیت مطلوب خود روز به روز نزدیک تر شویم.

شیری درخصوص اهداف تیمش گفت: هدف اصلی ما با توجه به اینکه در سال های قبل تیم امید پرسپولیس مقام مهمی را کسب نکرده، به دست آوردن قهرمانی است و امیدوار هستیم در کنار کسب قهرمانی بازیکنان با استعداد تیم امید را به تیم بزرگسال معرفی کنیم.

بازیکن اسبق پرسپولیس در رابطه عملکرد سرخ پوشان در هفته اول لیگ برتر یادآور شد: تیم پرسولیس در شرایط خاصی قرار دارد و امیدوار هستیم با توجه به شناخت کادر فنی و سرمربیگری یحیی گل محمدی، که نسبت به تیم دارند، اتفاقات مثبتی برای این پرسپولیس بیفتد. باید گفت چند بازی اول معیار کاملی برای مشخص کردن عیار یک تیم نیست و حتما پرسپولیس با توجه به بازی های آسیایی که انجام داده توانایی کسب قهرمانی را دارد.

او در ادامه صحبت هایش افزود: با بازیکنانی که به این تیم جذب شده اند هماهنگی لازم در ادامه لیگ برتر صورت خواهد گرفت و می توانند از این طریق سطح کیفیت عملکردی که از تیم پرسپولیس انتظار می رود را بالا ببرند تا در کسب قهرمانی بتوانند گام های محکم تری بردارند.

بازیکن اسبق سرخ پوشان درباره فرصت باقی مانده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا و توانایی قهرمان شدن پرسپولیس توضیح داد: تیم پرسپولیس با بازی ها و سابقه درخشان پتانسیل قهرمانی را دارد و این فرصت یک ماه و نیمه سبب می شود با گذشت زمان شرایط تیم از لحاظ آمادگی جسمانی، روحی و روانی بهتر شود.

او درخصوص ابراهیم شکوری، بازیکن اسبق پرسپولیس و معاون اجرایی این باشگاه، بیان کرد: شکوری شخصیت فوتبالی و تحصیلکرده ای است و با سابقه کاری که دارد فوتبال و مسائل مهم مربوط به آن را خوب درک می کند. ایشان برای فوتبال و باشگاه پرسپولیس زمینه ساز اتفاقات خوب و مثبت هستند. 3


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن