اکسید هد

کلانی: ما در هر صورت قهرمان آسیا هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 278 ] - سه شنبه, 27 آبان 1399

کلانی: ما در هر صورت قهرمان آسیا هستیم

پیشکسوت پرسپولیس برای باور است که این تیم با شایستگی به فینال رسید و باید با وطن فروشانی که النصری ها را برای شکایت از باشگاه تحریک کردند، به شدت برخورد شود. ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلانی: ما در هر صورت قهرمان آسیا هستیم

پیشکسوت پرسپولیس برای باور است که این تیم با شایستگی به فینال رسید و باید با وطن فروشانی که النصری ها را برای شکایت از باشگاه تحریک کردند، به شدت برخورد شود. ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس برای باور است که این تیم با شایستگی به فینال رسید و باید با وطن فروشانی که النصری ها را برای شکایت از باشگاه تحریک کردند، به شدت برخورد شود.

حسین کلانی، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به پایان پرونده شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه با همت و درایت مدیریت و تلاش تیم حقوقی باشگاه این موضوع پایان خوشی داشت تا تیم و باشگاه بدون استرس ناشی از این پرونده به فکر موفقیت در فینال باشد اما صحبت اصلی من این است که با عواملی که از داخل برای کمک به عربستانی ها از هیچ کاری فروگذاری نکردند، باید به شدت برخورد شود. این مسئله یک موضوع ملی است و با کسانی که با گزارش به بیگانه ها به منافع خود برسد و وطن فروشی کنند؛ باید به شدت برخورد شود. این افراد خائن هستند و نباید از حرکت زشت آنها به راحتی گذشت.

این پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: من خیلی خوشحالم ماهیت این افراد مشخص شد و تیرشان به سنگ خورد. پرسپولیس با شایستگی به فینال رسید و متاسفانه باید بگویم این افراد آگاهانه قصد ضربه به پرسپولیس را داشتند؛ این گونه افراد برای جامعه مضر هستند.

کلانی با اشاره به نقش و تلاش جعفر سمیعی و  مدیریت جدید باشگاه در حل این مشکل گفت: کسانی که به عنوان مدیر برای پرسپولیس انتخاب می شود برای کمک به حل مشکلات این مسوولیت را برعهده می گیرند. ممکن است در بدو حضورشان اطلاعات قبلی کافی نداشته باشد اما نباید در این مورد زود قضاوت شود. مدیران پرسپولیس جوان که یکی از آنها بازیکن پرسپولیس  هم بوده نشان دادند می توانند در مسیر کمک به این باشگاه قدم های خوبی را بردارند. در این مسیر هواداران و پبشکسوتان باید از مدیران حمایت کنند.  همه ما باید صبر و تحمل مان را بالا ببریم و بدین ترتیب به مدیریت باشگاه برای حل مشکلات کمک کنیم. الان از چه موضوعاتی باید انتقاد کنیم؟ اداره هر نهاد و هر باشگاهی نیازمند زمان است و همه ما باید زمان  کافی را به مدیران باشگاه بدهیم و قضاوت عجولانه ای نداشته باشیم.  

او تصریح کرد: مدیریت در باشگاهی مثل پرسپولیس سخت است؛ خم رنگرزی نیست. از هواداران خواهش می کنم تامل بیشتری داشته باشند. ما در حال حاضر در  شرایط بدی قرار گرفته ایم و یک سری وطن فروش برای منافع خودشان علیه پرسپولیس توطئه می کنند. این مسائل را در شرایط بحرانی زحمات مدیران را بیشتر کرد اما خوشبختانه مشکل بزرگی حل شد تیم و باشگاه با آرامش کار خود را دنبال کنند.

مهاجم سرشناس و صاحب نام پرسپولیس تصریح کرد: من خواهش می کنم  هواداران و پیشکسوتان حمایت و تحمل بیشتری را به خرج داده و به باشگاه فرصت بدهد. ما در هر شکل قهرمان آسیا هستیم؛ این تیم آنقدر انگیزه  دارد که هر چقدر فشار بیاورند با گذشت بازیکنان و فداکاری کادرفنی و درایت مدیران می توانند با قدرت به کار خود ادامه دهند.

کلانی در خصوص انتقال مهدی مهدی خانی به پرسپولیس گفت: سرمایه گذاری روی جوانانی مستعد می تواند در دراز مدت هم به سود پرسپولیس باشد. بازیکنی که مورد تائید کادر فنی پرسپولیس باشد، به طور قطع انتخاب خوبی خواهد بود. من شناخت چندانی از این بازیکن ندارم اما اگر  مورد تائید گل محمدی است قطعا بازیکن شایسته ای است، ضمن این که شنیده ام در سال های قبل هم برانکو روی جذب او برای پرسپولیس نظر مثبت داشته پس حتما گزینه ای عالی برای پرسپولیس خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن