اکسید هد

پیوس: سرخپوشان یک دیدار تا فتح قله آسیا فاصله دارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 243 ] - سه شنبه, 27 آبان 1399

پیوس: سرخپوشان یک دیدار تا فتح قله آسیا فاصله دارند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نباید فرصت طلایی پرسپولیس برای آماده سازی جهت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بسوزد. سرخپوشان تنها یک دیدار تا فتح قاره آسیا فاصله دارند... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیوس: سرخپوشان یک دیدار تا فتح قله آسیا فاصله دارند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نباید فرصت طلایی پرسپولیس برای آماده سازی جهت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بسوزد. سرخپوشان تنها یک دیدار تا فتح قاره آسیا فاصله دارند...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نباید فرصت طلایی پرسپولیس برای آماده سازی جهت حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا بسوزد. سرخپوشان تنها یک دیدار تا فتح قاره آسیا فاصله دارند.

تیم فوتبال پرسپولیس در ماه های اخیر با مشکلات و حاشیه های زیادی روبرو شد.  از مشکلات مالی گرفته تا کمبود بازیکن و تغییر مدیرعامل سبب شده که این تیم در فاصله حدود یک ماه مانده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا (29 آذر) شرایط ویژه ای داشته باشد.

همین مسائل موجب شد تا با فرشاد پیوس بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس گفت وکویی داشته باشیم که در زیر می خوانید:

*پرسپولیس این روزها بیش از هر زمان دیگری با مشکلات دست و پنجه نرم می کند. نظر شما در این باره چیست؟
اکنون زمان طلایی برای آماده سازی تیم برای مسابقه حساسی چون فینال آسیا است. رسیدن به فینال آسیا آسان نیست اما این تیم این کار بزرگ را انجام داد و در حال حاضر تنها یک بازی تا فتح قاره آسیا فاصله دارد. برای چنین تیمی این مشکلات عجیب است.

*آیا مشکلات روی عملکرد تیم تاثیر نمی گذارد؟
آن چه که ما از اطراف تیم شنیده ایم  بازیکنان چند ماه است که دریافتی نداشته اند و مشکلات مالی در تیم غیر قابل انکار است. همین موضوع تاثیرات منفی روی عملکرد بازیکنان در اولین بازی لیگ هم گذاشته بود. باید هر چه زودتر این مسائل حل شود.

*توقع شما از مدیریت جدید چیست؟
تیم در برهه حساسی قرار دارد. نباید زمان از بین برود و تیم در شرایط ناخوش آیندی برای فینال آسیا راهی قطر شود. مدیریت تازه به باشگاه آمده اما توقع معجزه نیست.  امیدوارم مدیریت هر کاری می تواند برای حل مشکلات باشگاه انجام دهد.

*دیدار با سایپا در شروع لیگ از دید شما چطور بود؟
همانطور که گفتم  تیم با مشکلاتی مواجه بود و همین موضوع تاثیراتی در عملکرد بازیکنان داشت اما در مجموع عملکرد خوبی را از بازیکنان و در مجموع تیم شاهد بودیم و  موقعیت های تیم به دلیل بدشانسی تبدیل به گل نشد.

*در دیدار با سایپا غیبت یک مهاجم تمام عیار بیش از پیش به چشم می خورد؟
درست است. تیم مهاجمان خوبی دارد اما حضور یک مهاجم تمام عیار هم جزو الزامات است. باید به نکته ای هم اشاره کنم که خیلی حائز اهمیت است.

*چه نکته ای؟
مهاجمان حال حاضر تیم جوان هستند. برای مثال بازیکنی مانند مهدی عبدی توانمند و آینده دار است، اما مطرح شدن برخی صحبت ها، فشار را روی این بازیکن دو چندان می کند. کادر فنی باید فشار را از روی دوش نفرات جوان بردارد.

*صحبتی در پایان دارید؟
همانطور که گفتم تیم باید بهترین تدارک را برای فینال آسیا ببیند. برای تیمی که در این سطح قرار دارد قشنگ نیست که مشکل مالی داشته باشد.   امیدوارم باشگاه مشکلات را حل کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن