اکسید هد

انتظاری: چرا نباید دادکان، مایلی کهن و کلانی مدیرعامل باشند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 300 ] - سه شنبه, 27 آبان 1399

انتظاری: چرا نباید دادکان، مایلی کهن و کلانی مدیرعامل باشند؟

سهراب انتظاری، مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت و گویی درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه می گوید: «رسول پناه در آخر عملکرد خوبی نداشت و متأسفانه به هم استانی های من... 5 out of 5 based on 3 ratings.
انتظاری: چرا نباید دادکان، مایلی کهن و کلانی مدیرعامل باشند؟

سهراب انتظاری، مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت و گویی درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه می گوید: «رسول پناه در آخر عملکرد خوبی نداشت و متأسفانه به هم استانی های من...

ارتش سرخ دات كام :

سهراب انتظاری، مهاجم اسبق پرسپولیس در گفت و گویی درباره تغییرات مدیریتی این باشگاه می گوید: «رسول پناه در آخر عملکرد خوبی نداشت و متأسفانه به هم استانی های من هم اهانت کرد که باعث ناراحتی من شد. البته بعد هم همین حرکاتش منجر به برکناری اش شد و بعد گفتند او استعفا داده. با وجود اینکه مدیریت جدید هم زمان زیادی نیست به پرسپولیس آمده اما شرایط خوبی در پرسپولیس به لحاظ مالی و سایر موارد کلیدی باشگاه دیده نمی شود و مشکل اصلی که همان مشکل مالی بود متأسفانه باز هم در باشگاه باقی مانده است. این اصلاً جالب نیست و تا حدود زیادی می تواند مانع ادامه موفقیت های بی انتهای پرسپولیس در چند مدت اخیر باشد.

به هر حال امیدوارم مدیریت باشگاه هرچه سریع تر نسبت به رفع کمبودها و مشکلات فراوان اقدام کند چون پرسپولیس فینالیست آسیاست و کمک به این تیم که نماینده 80میلیون ایرانی در قاره کهن محسوب می شود از هر مسأله دیگری مهم تر و حیاتی تر به نظر می رسد. به همین دلیل هم حل مشکل پرسپولیس باید در اولویت کارهای وزارت ورزش و مدیریت این تیم قرار گیرد. ما در باشگاه پرسپولیس امثال کلانی، دادکان و مایلی کهن را داریم به همین دلیل چرا نباید از یکی از این عزیزان و کارکشته ها در پست مدیریت پرسپولیس استفاده کنیم.»

انتظاری درباره مشکلات و کمبودهای خط حمله تیم محبوبش می گوید: «همان موقع که آل کثیر هم بود من اعتقاد داشتم پرسپولیس به مهاجم دیگری نیاز دارد. عبدی مهاجم خوبی است و در دربی و آسیا هم گل زده اما به اعتقاد من هنوز از آن تجربه لازم برخوردار نیست. در حال حاضر هم که عیسی نیست کار خیلی سخت است و من امیدوارم سرمربی تیم مهاجم جدیدی جذب کند. مدیریت جدید و معاون ورزشی به پرسپولیس آمدند. پرسپولیس هم در حال حاضر در یک قدمی آسیاست پس مسئولان جدید باید به پرسپولیس کمک کنند و من نمی دانم این همه سهل انگاری و کم کاری چه معنایی می تواند داشته باشد. آل کثیر را یک شبه محروم کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد. پس از آن مشکلات مالی باشگاه باقی مانده و شنیده شد فقط 7میلیون در حساب فینالیست آسیا پول وجود دارد. من نمی دانم این مسائل یعنی چه و چطور در این مقطع حساس برای تیمی که در یک قدمی کسب جام قرار دارد هیچ اقدامی انجام نمی شود؟ قهرمانی پرسپولیس در این شرایط سخت می تواند یک جشن ملی باشکوه را راه بیندازد و مردم را خوشحال کند و من امیدوارم مسئولان امر کاری برای حل مشکلات پرسپولیس انجام دهند.»

انتظاری درباره تقویت خط دفاع و حمله اینگونه نظر می دهد: «محمد انصاری مدافع خوبی است اما تا آنجا که من می دانم او به فینال نمی رسد. با این وجود حتماً آقایحیی به فکر بازیکن دیگری جدا از این موجودی برای دفاع میانی هست که به مشکل نخورد، چون سن و سال سیدجلال هم به گونه ای است که باید برای این مسأله بخصوص برای فینال فکر اساسی شود. برای خط حمله هم من امین قاسمی نژاد را گزینه ایده آلی می دانم و امیدوارم باشگاه پرسپولیس با هزینه کردن در زمانی که بیشتر از همیشه ضروری به نظر می رسد بر مشکل خط حمله هم پایان دهد.»
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن