اکسید هد

قرار بود بشار در بازی دوم عراق نباشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 471 ] - 8 روز پیش

قرار بود بشار در بازی دوم عراق نباشد

در حالی که ملی پوشان پرسپولیس روز یکشنبه به اردوی این تیم برگشتند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند خبری از بشار رسن نشد. تمرین دیروز پرسپولیس تعطیل بود و قرار... 5 out of 5 based on 3 ratings.
قرار بود بشار در بازی دوم عراق نباشد

در حالی که ملی پوشان پرسپولیس روز یکشنبه به اردوی این تیم برگشتند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند خبری از بشار رسن نشد. تمرین دیروز پرسپولیس تعطیل بود و قرار...

ارتش سرخ دات كام :

در حالی که ملی پوشان پرسپولیس روز یکشنبه به اردوی این تیم برگشتند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند خبری از بشار رسن نشد.

تمرین دیروز پرسپولیس تعطیل بود و قرار است تیم یحیی از امروز برای بازی شنبه مقابل صنعت نفت آبادان استارت بزند، اما بعید است رسن امروز هم در تمرین حاضر شود چراکه همراه با تیم ملی کشورش در دبی به سر می برد.

بر خلاف تیم ملی ایران که از دو فیفادی ماه نوامبر فقط از یکی استفاده کرد، تیم ملی عراق در هر دو تاریخ بازی تدارکاتی داشت. آنها پنج روز قبل مقابل تیم ملی اردن بازی کردند که این مسابقه به تساوی انجامید. در این مسابقه بشار رسن در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش حضورش داشت و تا دقیقه 74 در زمین بود که جای خود را به میثم جبار داد. بشار رسن قبل از ترک ایران با کادر فنی پرسپولیس صحبت کرده بود.

در این جلسه مربیان پرسپولیس از او خواسته بودند بعد از بازی تدارکاتی اول از سرچکو کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق اجازه جدایی بگیرد چراکه اگر قرار باشد در هر دو مسابقه تیم ملی کشورش به میدان برود به لحاظ بدنی افت می کند و برای بازی با صنعت نفت فرم بدنی خوبی نخواهد داشت، اما بشار بدقولی کرد و برنگشت. به نظر می رسد او بعد از بازی امشب تیم کشورش مقابل ازبکستان برگردد و در خوشبینانه ترین حالت فردا به ایران باز خواهد گشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن