اکسید هد

تایید نزدیکان سلطان رخصت حضوری شکوری از پروین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 664 ] - سه شنبه, 27 آبان 1399

تایید نزدیکان سلطان رخصت حضوری شکوری از پروین

جلسه در دفتر علی پروین که در غرب تهران قرار دارد برگزار شد و با درخواست ابراهیم شکوری که قصد رخصت گرفتن از پروین را داشت، صورت گرفت.  اخیرا در یک گزارش ا... 4 out of 5 based on 3 ratings.
تایید نزدیکان سلطان رخصت حضوری شکوری از پروین

جلسه در دفتر علی پروین که در غرب تهران قرار دارد برگزار شد و با درخواست ابراهیم شکوری که قصد رخصت گرفتن از پروین را داشت، صورت گرفت.  اخیرا در یک گزارش ا...

ارتش سرخ دات كام :

جلسه در دفتر علی پروین که در غرب تهران قرار دارد برگزار شد و با درخواست ابراهیم شکوری که قصد رخصت گرفتن از پروین را داشت، صورت گرفت.

 اخیرا در یک گزارش از جلسه ای نوشتیم که میان شکوری و علی پروین برگزار شده بود و به گوشه ای از حرف هایی که در این جلسه مطرح شده بود اشاره کردیم. فردای روزی که این مطلب منتشر شد برخی از رسانه ها مصاحبه ای از علی پروین روی خروجی خود قرار دادند که از برگزاری این جلسه اظهار بی اطلاعی می کرد و حتی مدعی شده بود که اصلا شکوری را ندیده است. به همین منظور بر آن شدیم که اطلاعات تکمیلی را درخصوص این جلسه عنوان کنیم.

*جلسه کجا برگزار و چرا تکذیب شد؟
این جلسه در دفتر علی پروین که در غرب تهران قرار دارد برگزار شد و با درخواست ابراهیم شکوری که قصد رخصت گرفتن از پروین را داشت، صورت گرفت. در آن روز که شکوری در دفتر پروین حاضر شد علاوه بر خودش و پروین چند نفر دیگر از نزدیکان سلطان قرمزها نیز حضور داشتند. بد نیست بدانید که علی پروین همچنان گزارشی که منتشر شده را نخوانده است و نزدیکان او به صورت تلفنی به او اعلام کردند که مصاحبه ای از قول او منتشر شده که درخصوص شکوری صحبت هایی را مطرح کرده است و پروین هم اقدام به تکذیب این مصاحبه کرده است. البته در این بین گله گذاری ابراهیم شکوری که به گوش پروین هم رسیده بود، بی تاثیر نبوده است. ظاهرا شکوری به یکی از افراد مشترک میان خودش و پروین اعلام کرده که دلش از مطرح شدن این حرف ها در رسانه ها شکسته است و اگر حرفی با رسانه ها در این خصوص نزده به دلیل ارادت به علی پروین است که او را بزرگ پرسپولیس می داند.

*تایید 2 عضو حاضر در جلسه: شکوری آمد و رخصت گرفت
برای مشخص شدن ماجرا با سعید شیرینی یکی از حاضران در این جلسه نیز گفت وگو کردیم. یکی از افراد حاضر در این جلسه به «فرهیختگان» گفت: «بله، این نشست برگزار شد و آقای شکوری برای رخصت گرفتن نزد علی آقا آمد. ایشان هم از سختی های کار در پرسپولیس صحبت کرد و در یک فضای دوستانه برخی از نصیحت ها را به شکوری گوشزد کرد.»  یکی دیگر از اعضای حاضر در این جلسه نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت: «علی آقا حرفی از برگزار نشدن این جلسه یا ندیدن شکوری نزده و تنها گفته که از زمان تغییرات جدید با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرده است چراکه فکر می کرد از قول او مصاحبه منتشر شده است.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن