اکسید هد

روستایی: تکلیف من با پرسپولیس تا فردا مشخص می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 539 ] - 7 روز پیش

روستایی: تکلیف من با پرسپولیس تا فردا مشخص می شود

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: تکلیف من برای جدایی قرضی از پرسپولیس امشب یا فردا صبح مشخص می شود. امیر روستایی درباره آخرین وضعیت جدایی اش از پرسپولیس و حضور قرضی در... 5 out of 5 based on 2 ratings.
روستایی: تکلیف من با پرسپولیس تا فردا مشخص می شود

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: تکلیف من برای جدایی قرضی از پرسپولیس امشب یا فردا صبح مشخص می شود. امیر روستایی درباره آخرین وضعیت جدایی اش از پرسپولیس و حضور قرضی در...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: تکلیف من برای جدایی قرضی از پرسپولیس امشب یا فردا صبح مشخص می شود.

امیر روستایی درباره آخرین وضعیت جدایی اش از پرسپولیس و حضور قرضی در پیکان اظهار داشت: صحبت های خوبی در این یکی دور انجام شده و انشاءالله امشب یا فردا صبح قطعی می شود. باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. توکل من به خدا است.

وی درباره اینکه آیا امروز با یحیی گل محمدی صحبت کرد یا خیر، گفت: وقتی به ساختمان باشگاه آمدم آقا یحیی رفته بود  اما صحبت های خوبی انجام شده است. هنوز چیزی مشخص نیست.

مهاجم تیم پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر عضو تیم پرسپولیس هستم و اگر هم بخواهم بروم قرضی می روم و قرارداد خود را فسخ نمی کنم. دوست دارم یک سال در تیم دیگری بازی کنم و با به دست آوردن تجربه بار دیگر به پرسپولیس بازگردم.

روستایی درباره احتمال معاوضه اش با یکی از بازیکنان پیکان خاطرنشان کرد: همه  مسائل بستگی به امشب یا فردا صبح دارد. مقصد من قطعا پیکان است اما باشگاه باید دباره معاوضه صحبت کند. من پیگیر وضعیت خودم هستم.

وی درباره اینکه شرایط خوبی در تیم پرسپولیس نداشت و این موضوع سبب ناامیدی کادرفنی شده بود گفت: اگر قرار بود کادرفنی از من ناامید شود، قطعی از پرسپولیس می رفتم نه قرضی. با این وجود اتفاق هایی مانند حضور مداوم من در اردوی تیم ملی امید تا نیم فصل لیگ نوزدهم رقم خورد که سبب شد در تمرینات پرسپولیس شرکت نکنم. انشاءالله بتوانم به شکل قرضی جدا شوم زیرا دنبال بازی کردن هستم اما در پرسپولیس به من بازی نمی رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن