اکسید هد

تا CAS جواب بدهد پرسپولیس فینال را برگزار کرده است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 454 ] - 5 روز پیش

تا CAS جواب بدهد پرسپولیس فینال را برگزار کرده است!

دو وکیل تونسی و مصری به باشگاه النصر عربستان توصیه کردند به دنبال شکایت به CAS نباشند چراکه برنده این پرونده نخواهند شد. کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تا CAS جواب بدهد پرسپولیس فینال را برگزار کرده است!

دو وکیل تونسی و مصری به باشگاه النصر عربستان توصیه کردند به دنبال شکایت به CAS نباشند چراکه برنده این پرونده نخواهند شد. کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا ...

ارتش سرخ دات كام :

دو وکیل تونسی و مصری به باشگاه النصر عربستان توصیه کردند به دنبال شکایت به CAS نباشند چراکه برنده این پرونده نخواهند شد.

کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و درخواست فرجام خواهی این باشگاه پاسخ داد. طبق اطلاعیه ای که کمیته استیناف AFC صادر کرد شکایت نماینده عربستان این بار هم رد شد تا پرسپولیس فینالیست باقی بماند. باشگاه النصر بعد از اعلام این رأی تأکید کرد به دادگاه داوری ورزشی شکایت خواهد کرد.

روزنامه الاقتصادیه بعد از گفت وگویی که با دو وکیل بین المللی داشت تأکید کرد شکایت النصر در CAS هیچ فایده ای نخواهد داشت. نصرالدین حزام، وکیل مصری و علی عباس وکیل تونسی در گفت وگویی که با روزنامه الاقتصادیه عربستان داشتند تأکید کردند شکایت النصر به دادگاه حکمیت ورزشی هیچ فایده ای نخواهد داشت. علی عباس گفت: النصر نباید به CAS شکایت کند چراکه اعتراض این باشگاه فایده ای نخواهد داشت و حتی اگر CAS جلسه اضطراری هم برگزار کند به سود نماینده عربستان رأی نخواهد داد. تخلف فدراسیون فوتبال ایران ربطی به باشگاه پرسپولیس ندارد. وکیل مصری هم گفت: شکایت النصر به CAS راه به جایی نخواهد برد و در کنار هزینه مالی بالایی که برای باشگاه دارد پاسخ مثبتی هم دریافت نخواهد کرد و بهتر است النصر این شکایت را دنبال نکند. شکایت جدید در کنار هزینه ای که برای النصر دارد زمان بر است و این دادگاه بعد از 33 روز دیگر پاسخ خواهد داد و تا آن زمان بازی فینال برگزار می شود!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن