اکسید هد

شاه محمدی: پرسپولیس، صنعت نفت را شکست می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 251 ] - چهارشنبه, 28 آبان 1399

شاه محمدی: پرسپولیس، صنعت نفت را شکست می دهد

مربی سابق مهدی عبدی اعلام کرد این مهاجم سرخ ها پتاسیل بالایی دارد و می تواند تبدیل به بهترین مهاجم ایران شود. جمشید شاه محمدی، مهاجم اسبق پرسپولیس، در گفت وگو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شاه محمدی: پرسپولیس، صنعت نفت را شکست می دهد

مربی سابق مهدی عبدی اعلام کرد این مهاجم سرخ ها پتاسیل بالایی دارد و می تواند تبدیل به بهترین مهاجم ایران شود. جمشید شاه محمدی، مهاجم اسبق پرسپولیس، در گفت وگو...

ارتش سرخ دات كام :

مربی سابق مهدی عبدی اعلام کرد این مهاجم سرخ ها پتاسیل بالایی دارد و می تواند تبدیل به بهترین مهاجم ایران شود.

جمشید شاه محمدی، مهاجم اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به شرایط حال حاضر قرمزها اظهار داشت: پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و با بضاعت فعلی اش می تواند در لیگ شرایط خوبی را رقم بزند.

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص وضعیت مهاجمان تیم در این فصل تصریح کرد: پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد که از هوش بالایی برخوردار هستند. با تمرین و دقت بیشتر می توان به موفقیت آنها در این فصل در خط حمله تیم امیدوار بود.

مربی سابق مهدی عبدی درمورد وضعیت این مهاجم سرخ ها گفت: عبدی در تیم بادران بازیکن من بوده و من به خصوصیات فنی او واقف هستم. او مهاجم خوبی است و در حال حاضر انگیزه زیادی برای درخشش در پرسپولیس دارد، اگر او تمرکزش را بیشتر معطوف کند و در طول بازی ها بیش از قبل دوندگی داشته باشد، می تواند گل های زیادی را برای پرسپولیس به ثمر برساند و در آینده ای نه چندان دور تبدیل به بهترین مهاجم ایران شود.

شاه محمدی در پایان درخصوص بازی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: پرسپولیس در برابر سایپا بدشانسی آورد که چند توپش به تیر دروازه خورد. اگر مهاجمان برابر صنعت نفت دقت شان را بالاتر ببرند و تمرکز بیشتری داشته باشند، پیروزی برابر تیم آبادانی در استادیوم آزادی برای پرسپولیس دور از دسترس نیست. 3


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن