اکسید هد

محمد: عملکرد ضعیف در هفته اول مسئله ای طبیعی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 240 ] - 9 روز پیش

محمد: عملکرد ضعیف در هفته اول مسئله ای طبیعی است

مربی تیم امید پرسپولیس گفت: هدف اصلی ما انتقال بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان است. علیرضا محمد، مربی تیم امید پرسپولیس، در گفت وگویی در رابطه با آخرین وضعی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمد: عملکرد ضعیف در هفته اول مسئله ای طبیعی است

مربی تیم امید پرسپولیس گفت: هدف اصلی ما انتقال بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان است. علیرضا محمد، مربی تیم امید پرسپولیس، در گفت وگویی در رابطه با آخرین وضعی...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم امید پرسپولیس گفت: هدف اصلی ما انتقال بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان است.

علیرضا محمد، مربی تیم امید پرسپولیس، در گفت وگویی در رابطه با آخرین وضعیت تیم امید پرسپولیس گفت: در شرایط خوبی قرار داریم و از هفته آینده مسابقات آغاز خواهد شد، با اضافه شدن مجتبی شیری به تیم، کادر فنی تقویت شده است. خداراشکر آمادگی شرکت در مسابقات در اعضای تیم دیده می شود، امیدوار هستیم امسال عملکرد تیم امید پرسپولیس روند رو به جلو داشته باشد.

او درخصوص اهداف تیمش عنوان کرد: هدف اصلی ما انتقال بازیکن از آکادمی به تیم بزرگسالان است و با حضور یحیی گل محمدی در تیم بزرگسالان پرسپولیس برای ما و کادر فنی انگیزه مهمی محسوب می شود تا در مسابقات هدف کسب قهرمانی تیم امید پرسپولیس را دنبال کنیم.

بازیکن اسبق سرخ پوشان درباره عملکرد تیم پرسپولیس و سایپا در هفته اول لیگ برتر بیان کرد: در هفته اول بازی ها کیفیت عملکرد بازیکن ها در سطح قابل قبولی نبوده و این مسئله با توجه به اینکه به تازگی تمرینات بدنسازی صورت گرفته طبیعی است و برای اینکه بتوانند به وضعیت مطلوب خود نزدیک شوند نیاز به گذشت زمان است.

مربی تیم امید پرسپولیس درباره فرصت باقی مانده تا شروع فینال لیگ قهرمانان آسیا و توانایی قهرمان شدن پرسپولیس یادآور شد: با نتیجه منفی یک بازی نمی توان در مورد عدم توانایی قهرمانی تیمی نظر کلی داد، قطعا پرسپولیس تا فینال تقویت خواهد شد و امیدوار هستم قهرمان آسیا، تیم پرسپولیس باشد.

محمد درخصوص ابراهیم شکوری بازیکن اسبق پرسپولیس و معاون اجرایی این باشگاه توضیح داد: ضمن تبریک به ایشان برای او آرزوی موفقیت دارم، امیدوار هستم با حضور ایشان در باشگاه پرسپولیس به مسائل و مشکلات اساسی پرسپولیس رسیدگی شود. 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن