اکسید هد

پنجعلی: مدیران می خواهند به هر قیمتی ستاره بخرند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 381 ] - 7 روز پیش

پنجعلی: مدیران می خواهند به هر قیمتی ستاره بخرند

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: یک مدیر چون می داند سرنوشتنش در یک باشگاه مشخص نیست و امکان دارد عمر مدیریتش کوتاه باشد می خواهد به هر قیمتی که شده بهترین با... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پنجعلی: مدیران می خواهند به هر قیمتی ستاره بخرند

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: یک مدیر چون می داند سرنوشتنش در یک باشگاه مشخص نیست و امکان دارد عمر مدیریتش کوتاه باشد می خواهد به هر قیمتی که شده بهترین با...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: یک مدیر چون می داند سرنوشتنش در یک باشگاه مشخص نیست و امکان دارد عمر مدیریتش کوتاه باشد می خواهد به هر قیمتی که شده بهترین بازیکنان فوتبال ایران را بخرد تا با نتیجه گرفتن تیمش عمر مدیریت او هم بلند شود.

محمد پنجعلی، کاپیتان اسبق تیم ملی، در گفت وگویی با اشاره به بندهای عجیبی که در گنجاندن آنها در قراردادهای فوتبالیست ها باب شده، اظهار داشت: یکی از دلایل اصلی بستن قراردادهای یک طرفه بین فوتبالیست ها و باشگاه ها بی ثباتی مدیران و مشخص نبودن آینده آنها در یک باشگاه است. یک مدیر چون می داند سرنوشتش در یک باشگاه مشخص نیست و امکان دارد عمر مدیریتش کوتاه باشد می خواهد به هر قیمتی که شده بهترین بازیکنان فوتبال را بخرد تا با نتیجه گرفتن تیمش عمر مدیریت او هم بیشتر شود.

او ادامه داد: به همین دلیل است که برخی مدیران به هر سازی که فوتبالیست ها می زنند می رقصند و حتی در مقابل خواسته های عجیب آنها کوتاه می آیند. مدیران در باشگاه های ایرانی می دانند حتی امکان دارد عمر مدیریت شان به یک فصل هم نرسد به همین دلیل برای شان اهمیت ندارد یک بازیکن را با چه قیمتی می خرند چون در زمان پرداخت و تسویه حساب شاید خودشان مدیر نباشند. بی ثباتی مدیریت در باشگاه های ایرانی حتی باعث می شود مدیران به فکر جور کردن منابع مالی برای پرداخت قراردادها نباشند و این بار سنگین را به دوش مدیران بعدی می گذارند و آنها هم به همین ترتیب بدهی ها را که هر روز بیشتر و بیشتر می شود به مدیر بعدی محول می کنند.

پنجعلی با اشاره به بدهکار بودن باشگاه ها گفت: هیچ کجای دنیا و در هیچ کشوری نمی بینید باشگاه ها تا این اندازه بدهکار و ورشکسته باشند چون اداره فوتبال به صورت خصوصی انجام می شود و منابع مالی مشخص است. هر باشگاهی هم پایش را به اندازه گلیمش دراز می کند و قراردادی نمی بندد که از پس پرداخت آن برنیاید. ضمن اینکه باشگاه های ایرانی حتی از درآمدزایی با فروش بلیت و تبلیغات هم محروم هستند و بدون اینکه از درآمد خود مطمئن باشند بازیکن می خرند و قرارداد می بندند.

مدیر آکادمی پرسپولیس بیان کرد: البته چشم و هم چشمی بازیکنان هم در این موضوع بی تاثیر نبوده است. بازیکنان وقتی می بینند همبازی شان چنین شرط ها یا بندهایی را در قراردادش می گذارد و باشگاه هم قبول می کند او هم پیش خودش می گوید چرا من برای خودم آپشن نداشته باشم؟ تا وقتی هم که مدیریت در فوتبال اصلاح نشود چنین اتفاقاتی بازهم تکرار می شود و باشگاه ها هر روز ورشکسته تر می شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن