اکسید هد

مهدیخانی: امیدوارم قهرمانی های متعددی کسب کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 314 ] - 5 روز پیش

مهدیخانی: امیدوارم قهرمانی های متعددی کسب کنیم

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اعتماد گل محمدی تشکر می کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. مهدی مهدی خانی پس از عقد قرارد... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مهدیخانی: امیدوارم قهرمانی های متعددی کسب کنیم

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اعتماد گل محمدی تشکر می کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. مهدی مهدی خانی پس از عقد قرارد...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اعتماد گل محمدی تشکر می کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم.

مهدی مهدی خانی پس از عقد قرارداد دو ساله با تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر با پرسپولیس قرارداد بستم و امیدوارم سال خوبی را سپری کرده و قهرمانی های متعددی در این تیم کسب و انتظارات را برآورده کنم.

وی در مورد اینکه سابقه کار با یحیی گل محمدی در شهر خودرو را دارد، تصریح کرد: جا دارد از گل محمدی بابت اعتمادش تشکر کنم. تمام تلاشم را می کنم تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. من می دانم که پرسپولیس پُر هوادارترین تیم آسیاست و باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشته باشم تا بتوانم جواب اعتماد گل محمدی، هواداران و باشگاه را بدهم.

مهاجم جدید تیم پرسپولیس درباره اینکه انتظارات در پرسپولیس بالاست، عنوان کرد: می دانم ما 40 تا 50 میلیون هوادار داریم. این یعنی هر هفته این تعداد هوادار نگاه شان روی ماست و انتظار دارند بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. ضمن اینکه گل محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد.

مهدی خانی در پایان یادآور شد: خیلی خوشحالم به باشگاهی آمدم که از بچگی آرزوی آن را داشتم. نه تنها آرزو داشتم که روزی پیراهن پرسپولیس را بپوشم، بلکه به عنوان هوادار خیلی وقت ها به استادیوم می رفتم و این تیم را تشویق می کردم. از هواداران می خواهم ما را حمایت کنند تا به امید خدا قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم و برای پنجمین سال نیز قهرمان ایران شویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن