اکسید هد

یحیی به بازیکنان: از امروز برای فینال آسیا استارت می زنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 459 ] - چهارشنبه, 28 آبان 1399

یحیی به بازیکنان: از امروز برای فینال آسیا استارت می زنیم

پرسپولیس از دیروز تمریناتش را برای بازی با صنعت نفت آبادان شروع کرد. قهرمان چهار دوره لیگ برتر بعد از بدشانسی مقابل سایپا و از دست رفتن دو امتیاز در هفته نخست... 5 out of 5 based on 5 ratings.
یحیی به بازیکنان: از امروز برای فینال آسیا استارت می زنیم

پرسپولیس از دیروز تمریناتش را برای بازی با صنعت نفت آبادان شروع کرد. قهرمان چهار دوره لیگ برتر بعد از بدشانسی مقابل سایپا و از دست رفتن دو امتیاز در هفته نخست...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس از دیروز تمریناتش را برای بازی با صنعت نفت آبادان شروع کرد. قهرمان چهار دوره لیگ برتر بعد از بدشانسی مقابل سایپا و از دست رفتن دو امتیاز در هفته نخست، می خواهد در اولین بازی خانگی حتی بدون تماشاگران سه امتیاز نخست را دشت کند. این تیم با وجود مشکلات حل نشده مالی و کمبود بازیکن در مرکز خط دفاع و نوک حمله برای بازی با صنعت نفت آماده می شود و مشکل مصدومیت ندارد.

پرسپولیس از دیروز به زمین پژوهشگاه نفت رفت و در این زمین تمرین کرد. چمن زمین مجموعه کمی بلند بود اما هموار به نظر می رسید که این برای تیمی مثل پرسپولیس که دنبال فوتبال بازی کردن است یک آیتم مهم به حساب می آید.

شرایط تیم مناسب به نظر می رسید و بازیکنان باانگیزه کار می کردند. بازیکن مصدومی هم در کنار تیم دیده نمی شد. محمد انصاری هم دقایقی اختصاصی و دقایقی با تیم کار کرد اما تمام تمریناتش پرفشار و با توپ بود و مربی بدنساز پرسپولیس کاری کرد تا او دست به زانو شود و از نفس بیفتد.

استارت آماده شدن برای بازی با نفت اما یک ویژگی دیگر هم داشت؛ یحیی گل محمدی در شروع تمرین خطاب به بازیکنان گفت: «ما از امروز برای بازی فینال آسیا استارت می زنیم چون 4، 5تا بازی داریم و ضمن اینکه باید بهترین نتایج را در لیگ برتر بگیریم، در این 4، 5 بازی باید خودمان را به آن شرایط ایده آل برسانیم و هم در لیگ برتر نتیجه بگیریم و هم فنیال آسیا را ببریم تا کار نیمه تمام مان را تمام کنیم.»

پرسپولیس به دنبال پیروزی مقابل صنعت نفت است و برای اولین برد در فصل جدید به شکل عجیبی عطش دارد. پرسپولیسی ها می گویند شرایط صنعت نفت آبادان برای شان اهمیتی ندارد. البته آنها دیروز بازی نخست این تیم مقابل پیکان را تماشا کردند اما اینکه شرایط بدنی حریف تا روز شنبه بهتر خواهد بود یا بدتر اهمیتی برای شان ندارد. اعضای تیم پرسپولیس می گویند در بازی نخست محکوم به پیروزی هستند و هیچ چیز مانع شان نمی شود که به خواسته شان برسند. آنها به سه امتیاز اول فکر می کنند و حالا که قرار شده مسابقات برگزار شود، سوت شروع بازی با نفت را انتظار می کشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن