اکسید هد

مطهری: دلیل جدایی بازیکنان عدم مدیریت صحیح بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 332 ] - 5 روز پیش

مطهری: دلیل جدایی بازیکنان عدم مدیریت صحیح بود

مربی پرسپولیس گفت: ما هم مثل هواداران بر این باوریم که عدم مدیریت درست این بازیکنان را از پرسپولیس جدا کرد اما امروز برای این اتفاق توی سرمان نمی زنیم و مسیر ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
مطهری: دلیل جدایی بازیکنان عدم مدیریت صحیح بود

مربی پرسپولیس گفت: ما هم مثل هواداران بر این باوریم که عدم مدیریت درست این بازیکنان را از پرسپولیس جدا کرد اما امروز برای این اتفاق توی سرمان نمی زنیم و مسیر ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی پرسپولیس گفت: ما هم مثل هواداران بر این باوریم که عدم مدیریت درست این بازیکنان را از پرسپولیس جدا کرد اما امروز برای این اتفاق توی سرمان نمی زنیم و مسیر زندگی ورزشی مان را ادامه می دهیم.

پرسپولیسی ها بالاخره توانستند پیش از پایان مهلت نقل و انتقالات فصل جدید لیگ برتر با یک بازیکن به توافق برسند تا مهدی خانی که نتوانسته بود در کرواسی و در ترکیب واراژدین خوش بدرخشد و کمتر فرصت بازی نصیبش شده بود برای فصل بیستم پیراهن سرخ را بر تن کند.

کادرفنی سرخ ها در آرامشی کامل به سر می برند و اجازه نمی دهند که با راه دادن حاشیه به تیم تمرکز بازیکنان برهم بخورد و اوضاع از این هم بدتر شود. حتی در برخی اوقات دیده می شود که آنها مشکلات شخصی شان را هم پنهان می کنند تا مبادا نظم تیم برهم بخورد. درست مثل حمید مطهری که این روزها بدون قرارداد مالی در تمرینات پرسپولیس حضوری فعال دارد و شنیده می شود بعد از گذشت یک هفته از مسابقات لیگ برتر، ظرف یک تا دو روز آینده قرار است برای امضای توافق مالی راهی باشگاه شود. به همین بهانه ها با این مربی سرخپوش تماس گرفتیم تا با او درخصوص مسائل مختلف تیم صحبت کنیم. گفت وگویی با حمید مطهری را در ادامه می خوانید.

*از نمایش پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر شروع کنیم. از نظر هواداران این تیم تفاوت های زیادی با پرسپولیس آسیایی داشت. دلیل این اتفاق چه بود؟
ما نمی توانیم پرسپولیس این روزها را با هیچ روز دیگری مقایسه کنیم و اگر بخواهیم در مورد این تیم حرف بزنیم باید جمیع جهات را در نظر بگیریم. باتوجه به اتفاقاتی که همه از آن با خبر هستند و مشکلاتی که ما پیش از شروع فصل جدید داشتیم که هر کدام از آنها برای برهم خوردن تمرکز یک تیم کافی است بازیکنان ما تمرکز لازم را نداشتند و واقعا روحیه آنها پایین آمده بود. از دست دادن چند بازیکن که به خاطر بی مهری های مدیریت قبلی باشگاه رخ داده بود اتفاق ساده ای نبود و اگر می خواهیم پرسپولیس را قضاوت کنیم باید همه این موارد را در نظر بگیریم.

*اما وقتی در پرسپولیس بازی می کنید و قهرمان 4 ساله ایران هستید و فینالیست آسیا، انتظارها کمی بالا می رود.
این درست است. اگر دوستانی که پرسپولیس را نقد می کنند از لحاظ نتیجه گیری است، من به آنها حق می دهم اما اگر از لحاظ فرم بازی باشد نمی توانیم بگوییم پرسپولیس فوتبال بدی بازی کرده است. شما در نظر داشته باشید که ما در زمین ناهموار دستگردی بازی می کردیم و ارائه فوتبال شناور در این زمین کار بسیار مشکلی است اما با همه این موارد ما توانستیم فوتبال مالکانه ای از خود به نمایش بگذاریم و دیدید که 68 درصد مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و حدود 500 تا 600 پاس رد و بدل کردیم. از لحاظ موقعیت هم دیدید که چقدر روی دروازه حریف خطر ایجاد کردیم و وقتی تیمی می تواند در یک بازی 5، 6 موقعیت خطرناک ایجاد کند، قطعا فوتبال خوبی بازی کرده است. به همین دلیل ما از نمایش تیم کاملا راضی هستیم و اگر تیم دست و پا بسته بود و در خلق موقعیت ناموفق عمل می کرد باید نگران می شدیم.

*البته سایپا هم تیمی که فصل قبل می شناختیم نبود و به نظر بسیار منسجم تر از لیگ نوزدهم پای به میدان گذاشت.
خب در اینکه آنها تیمی جوان و هماهنگ بودند و فوتبال خوبی هم ارائه کردند شکی نیست اما این را می دانید که همه تیم ها وقتی مقابل پرسپولیس قرار می گیرند انگیزه شان چند برابر می شود و دوست دارند مقابل قهرمان چند ساله فوتبال ایران بایستند و خودی نشان بدهند و این باعث می شود که به ارائه فوتبال بسته روی بیاورند.

*جدایی 2 ستاره و محرومیت آل کثیر نیز قطعا در عملکرد تیم شما تاثیرگذار بود.
قطعا این نفرات جزء بازیکنان تاثیرگذار تیم هستند که نبودشان برای هر تیم می تواند ایجاد مشکل کند. هم شجاع و هم عیسی زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده اند و قطعا جزء نفرات مهم تیم ما به شمار می رفتند اما کادرفنی ما بر یک عقیده استوار است و آن هم این است که تیم را فدای نام ها نکنیم و بر اساس کار گروهی پیش برویم تا وقتی که با این مدل چالش ها روبه رو می شویم، کمترین صدمه متوجه تیم شود و بتوانیم روی ریل موفقیت ادامه مسیر دهیم. ما هم مثل هواداران بر این باوریم که عدم مدیریت درست این بازیکنان را از پرسپولیس جدا کرد اما امروز برای این اتفاق توی سرمان نمی زنیم و مسیر زندگی ورزشی مان را ادامه می دهیم.

*ظاهرا برای پر کردن جای آل کثیر با مهدی خانی به توافق رسیده اید و با همین نفرات باید امیدوار به گلزنی تیم باشید اما برای پر کردن جای خالی شجاع و نادری هنوز اقدامی صورت نگرفته و زمان نقل و انتقالات هم رو به پایان است.
باید تا امروز آخر وقت صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. موضوع این است که ما بازیکن نمی خواهیم که با آن لیست تیم مان را پر کنیم وگرنه گزینه برای جذب این مدل بازیکن زیاد داشته ایم. همه از ما سوال می پرسند که چرا بازیکن جدید نمی گیرید و جای خالی نفرات رفته را پر نمی کنید اما کسی به این فکر نمی کند که ما به عنوان کادرفنی پرسپولیس بیش از همه به شرایط تیم واقف هستیم. اگر بخواهیم بازیکن جدیدی به خدمت بگیریم باید بازیکنی در حد نام و آوازه پرسپولیس باشد. ما تمام دغدغه مردم و هواداران دوست داشتنی پرسپولیس را می دانیم و مطمئن باشید به اندازه آنها دلمان برای موفقیت تیم می تپد اما از آنها خواهش می کنم که کمی بیشتر به کادرشان اطمینان کنند و اجازه بدهند در آرامش بهترین تصمیم را بگیریم.

*البته در این بین صحبت هایی که در رسانه ملی مطرح و عنوان شد که قرار است از استقلال بازیکنی جذب پرسپولیس نشود حسابی هواداران تیم تان را عصبانی کرده است.
این موارد مدیریتی است و قطعا باشگاه به آن واکنش نشان می دهد اما من به عنوان یکی از اعضای پرسپولیس می دانم که چنین موضوعی صحت ندارد.

*شنبه باید در هفته دوم به میدان بروید و مقابل صنعت نفت آبادان و این بار در ورزشگاه آزادی بازی کنید. این بازی را چطور می بینید؟
قطعا این بازی بسیار حساس و مهم است و برای ما همه تیم ها قابل احترام هستند. اما واقعیت این است که چون صنعت نفت در هفته اول به میدان نرفته بود ما شناخت دقیقی از این تیم نداشتیم اما دیروز دیدار این تیم را به دقت زیر نظر گرفتیم و روی نقاط ضعف و قوت آنها در تمرینات پیش رو کار می کنیم. می دانید که دیدگاه آقای گل محمدی فوتبال قابل احترام بازی کردن است و سعی می کنیم به یک سری ایده هایمان پایبند باشیم. این امید را داریم که با دیکته کردن تفکرات مان در زمین بازی، 3 امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم.

*یکی از بزرگ ترین مشکلات تیم و کادرفنی در این روزها مشکلات مالی است. این مشکل تا چه حد روی عملکرد تیم تاثیرگذار بوده است؟
همه می دانند که شرایط مالی ما چگونه است. ما از بابت قراردادهای فصل قبل و آپشن های قرارداد همچنان طلبکار هستیم و از بابت فصل جدید هم هنوز هیچ مبلغی دریافت نکرده ایم و واقعیت این است که مشکلات مالی مان بسیار زیاد است اما می دانیم که این مشکلات از زمان مدیریت قبلی برجای مانده و آنها عامل این مشکلات هستند. می دانیم که آقای سمیعی درحال کار کردن هستند تا این مشکلات برطرف شود. هرچند ما تلاش کرده ایم که این مشکلات روی تیم تاثیر منفی نگذارد و به بازیکنان هم گفته ایم که به این موارد توجه نکنند و این مسائل را به داخل زمین نکشانند. امیدواریم که هر چه زودتر این مشکلات برطرف شود تا ما هم با آرامش به تمرین و بازی هایمان فکر کنیم.

*خود شما هم ظاهرا هنوز قرارداد مالی نبسته اید و همچنان بدون چشمداشت کارتان را دنبال می کنید.
من در این خصوص هیچ حرفی نزدم و هیچ حرفی هم ندارم. قطعا تمامی این مشکلات مرتفع می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن