اکسید هد

شماره 9 برای مهدی خانی خوش یمن می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 873 ] - 5 روز پیش

شماره 9 برای مهدی خانی خوش یمن می شود؟

مهدی مهدی خانی که با شماره 9 در ترکیب پرسپولیس به میدان خواهد رفت از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. مهاجم جدید قرمزها امروز اولین تمرین خود را با شاگردان ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شماره 9 برای مهدی خانی خوش یمن می شود؟

مهدی مهدی خانی که با شماره 9 در ترکیب پرسپولیس به میدان خواهد رفت از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. مهاجم جدید قرمزها امروز اولین تمرین خود را با شاگردان ...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی مهدی خانی که با شماره 9 در ترکیب پرسپولیس به میدان خواهد رفت از امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر شد.

مهاجم جدید قرمزها امروز اولین تمرین خود را با شاگردان یحیی گل محمدی انجام داد. او که از واراژدین و با قرارداد دو ساله به صورت قطعی به پرسپولیس منتقل شده، در حالی با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت که قرار است جای خالی عیسی آل کثیر را در خط حمله قرمزها پر کند.

مهدی خانی در حالی پیراهن شماره 9 پرسپولیس را بر تن می کند که در سال های اخیر مهاجمان گلزن پرسپولیس مثل مهدی طارمی،مهدی ترابی و محسن خلیلی این پیراهن را برتن داشتند. هرچند پست مهدی خانی مهاجم نوک نیست و در پست مهاجم سایه در ترکیب پرسپولیس به میدان می رود اما باید دید آیا مهدی خانی می تواند وارث خوبی برای پیراهن شماره 9 پرسپولیس باشد و خاطرات خوب قرمزها را مانند چند سال گذشته با این پیراهن برای هواداران این تیم تکرار کند.

این بازیکن 23 ساله امیدوار است بتواند زیر نظر یحیی گل محمدی و در پیکان خط حمله پرسپولیس جای خالی عیسی آل کثیر را پر کرده و با پیراهن شماره 9 برای قرمزها پلزنی کند.

نکته جالب این است که بازیکنانی که در پرسپولیس شماره 9 را پوشیده اند همواره بهترین گلزن این تیم را در آخر فصل به خود اختصاص داده و حتی مهدی طارمی با این پیراهن آقای پل لیگ برتر شده بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن