اکسید هد

فنایی: نظر سرمربی تیم ملی محترم است و لک باید تلاش کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 459 ] - 7 روز پیش

فنایی: نظر سرمربی تیم ملی محترم است و لک باید تلاش کند

مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس گفت: نظر سرمربی تیم ملی درباره دعوت از بازیکنان به اردوی تیم ملی محترم است و حامد لک نیز باید تلاش کند. داود فنایی پس از حضور د... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنایی: نظر سرمربی تیم ملی محترم است و لک باید تلاش کند

مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس گفت: نظر سرمربی تیم ملی درباره دعوت از بازیکنان به اردوی تیم ملی محترم است و حامد لک نیز باید تلاش کند. داود فنایی پس از حضور د...

ارتش سرخ دات كام :

مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس گفت: نظر سرمربی تیم ملی درباره دعوت از بازیکنان به اردوی تیم ملی محترم است و حامد لک نیز باید تلاش کند.

داود فنایی پس از حضور در باشگاه پرسپولیس درباره حضورش در باشگاه اظهار داشت: من یادم است فقط روزی که می خواستیم قرارداد ببندیم به باشگاه آمده بودم و امروز هم برای کاری اداری و تعویض پاسپورت در باشگاه حضور یافتم، البته کمی هم صحبت داشتیم.

وی در مورد صحبت هایی که مبنی بر در خواست کادر فنی و برخی بازیکنان برای اضافه شدن متمم به قراردادشان مطرح می شود، گفت: خیر چنین چیزی نبود. ما فقط در مورد مسائل فنی گفت وگو کردیم و یکسری صحبت های خصوصی هم انجام دادیم.

مربی دروازه بانان تیم پرسپولیس درباره دعوت نشدن حامد لک به اردوی تیم ملی نیز تصریح کرد: در روحیه لک که تأثیری نمی گذارد و همیشه نظر مربی تیم ملی برای ما شرط بوده است. به نظرم بچه ها فقط باید کار و تلاش کنند. پرسپولیس هم به نظرم کمتر از تیم ملی نیست و کار کردن در آن افتخار است. حامد لک هم باید کار کند و نظر سرمربی تیم ملی محترم است.

فنایی در مورد گلایه یحیی گل محمدی از وضعیت تیم و ناراحتی های موجود توضیح داد: به نظرم با آمدن مدیریت جدید مشکلات در حال برطرف شدن است. به هر حال ما در برهه قبل چند بازیکن مان را از دست دادیم. ما می توانستیم آن بازیکنان را حفظ کنیم. شکوری از جنس فوتبال است و به همراه سمیعی مشکلات را در حال برطرف کردن هستند. امیدوارم در نهایت همه اتفاقات به نفع پرسپولیس باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس را امضا کرده است یا خیر، گفت: ما همان چند ماه پیش که به باشگاه آمدیم قراردادمان را منعقد کردیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

مربی پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت رادوشویچ نیز خاطر نشان کرد: رادو یکسری مشکلات داشت و باشگاه باید به تعهداتش عمل می کرد که خدا را شکر این تعهدات عملی و به جمع ما اضافه شد. او همیشه تمرین دارد و زمانی هم که در کرواسی بود تمرینات خود را انجام می داد. خدا را شکر دروازه بانان ما آمادگی خوبی دارند.

فنایی درباره نقش خود در آمادگی دروازه بانان پرسپولیس نیز گفت: من کار خاصی نکردم. بعد از دربی که شکست خوردیم فشار زیادی روی ما بود. جا دارد بگویم من تازه مربی نشدم که بخواهم با چند تا انتقاد تغییر کنم. همه می دانند فضای مجازی خیلی فضای جالبی نیست. من هم خیلی از این فضا دوری می کنم. ما اگر می خواهیم کار کنیم باید تمرکز داشته باشیم تا پرسپولیس موفق باشد. من 13، 14 سال است که مربیگری می کنم و اگر رزومه مربیگری من را ببینند متوجه می شوند من کجا و با چه کسانی کار کردم. این درست نیست که اگر یک بازیکن را کنار گذاشتند پشت سر مربی صحبت کند. یکسری اتفاقات در چند وقت اخیر افتادهاست که ما از طریق راه های قانونی پیگیری می کنیم. یکسری افراد به خودشان اجازه می دهند درباره همه چیز اظهارنظر کنند. اگر من تا الان صحبت نکردم به خاطر هواداران پرسپولیس بوده است و دوست نداشتم این تیم به حاشیه برود و تمام تمرکزم را روی بازی ها گذاشتم.

«آیا منصور شما صحبت های وحید قلیچ است؟»، وی در واکنش به این سؤال گفت: خیر در مورد شخص خاصی صحبت نمی کنم. من هشت سال دروازه بان پرسپولیس بودم و همه مرا می شناسند. ما یکسری بازیکنان را کنار گذاشتیم، اما صحبت هایی مطرح شد که ما آنها را از طریق وکلای خود و قانونی پیگیری می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن