اکسید هد

جوانانی که در عصر طلایی پرسپولیس قد نکشیدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1529 ] - 5 روز پیش

جوانانی که در عصر طلایی پرسپولیس قد نکشیدند

پرسپولیس در 5 سال گذشته بخشی از بهترین روزهای تاریخش را گذرانده است. در این دوران بعضا ستاره های غیرمنتظره ای هم داشتیم که قد کشیدند و همه را غافلگیر کردند؛ ا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
جوانانی که در عصر طلایی پرسپولیس قد نکشیدند

پرسپولیس در 5 سال گذشته بخشی از بهترین روزهای تاریخش را گذرانده است. در این دوران بعضا ستاره های غیرمنتظره ای هم داشتیم که قد کشیدند و همه را غافلگیر کردند؛ ا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در 5 سال گذشته بخشی از بهترین روزهای تاریخش را گذرانده است. در این دوران بعضا ستاره های غیرمنتظره ای هم داشتیم که قد کشیدند و همه را غافلگیر کردند؛ از مهدی طارمی تا علی علیپور، محمد انصاری و مهدی عبدی. در عین حال اما فهرست این تیم هر فصل پر از جوانانی بود که فرصت عرض اندام پیدا نکردند یا شاید هم استعداد کافی را به این منظور نداشتند. بعضی از آنها راهی تیم های کوچک تر شدند و برخی به کلی از میدان دید بیرون رفتند. این روزها که شایعه جدایی امیر روستایی و پیوستن او به پیکان داغ شده، شاید مرور این فهرست خالی از لطف نباشد.

 میلاد کمندانی
در خط میانی امید زیادی به درخشش او وجود داشت و در لیگ پانزدهم نیز جسته و گریخته به این بازیکن میدان داده شد، اما در مجموع نتوانست جایگاهش را تثبیت کند و جدا شد. پدیده، ملوان، گل گهر سیرجان و نساجی انتخاب های بعدی کمندانی بودند. او محو نشد، اما طوری هم ندرخشید که تصور شود به حقش در پرسپولیس نرسیده است.

محمدامین اسدی
در ابتدای لیگ هفدهم با نظر برانکو از جمع امیدهای پرسپولیس به تیم بزرگسالان آمد و خیلی زود به خاطر مدل موهایش مورد توجه قرار گرفت. امیدواری زیادی وجود داشت که او در خط حمله یک استعداد جدی باشد، اما نبود. اسدی هر از گاهی به بازی گرفته شد که در مجموع چیز خاصی نشان نداد. او در تیم ملی امید هم عضویت داشت، اما برخی حواشی به ضررش تمام شد. اسدی پارسال به طور قرضی به نفت مسجدسلیمان پیوست و در مورد تیم جدید او اطلاع خاصی در دست نیست.

  وحید حیدریه
در 22سالگی از پیکان به پرسپولیس آمد و با توجه به جایگاهش در تیم ملی امید گمان می رفت در دو طرف خط دفاعی بتواند به این تیم کمک کند. در لیگ پانزدهم به ندرت مورد استفاده قرار گرفت؛ ازجمله در بازی حذفی با ذوب آهن. در نهایت برانکو او را نپسندید تا در ادامه راه از ملوان و فولاد سر در بیاورد. موقعیت فعلی او در فولاد خوب است و شاید اگر در پرسپولیس می ماند می توانست به این تیم کمک کند.

حمیدرضا طاهرخانی
به خاطر تکنیک و جثه اش خوش بینی زیادی در مورد موفقیت او وجود داشت و حضور در فهرست تیم همزمان با بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی باعث شد 17بار فرصت بازی برای سرخپوشان را به دست بیاورد، اما در نهایت خروجی عملکرد او طوری نبود که در پرسپولیس بماند. طاهرخانی به سپیدرود پیوست و فعلا بدون تیم است. در این مدت که شایعه حضور شاهین طاهرخانی در پرسپولیس مطرح بود، او به فامیل شان توصیه کرد چنین انتخابی انجام ندهد!

احسان علوان زاده
به عنوان یک وینگر سرعتی و تکنیکی در پرسپولیس مطرح شد. 13بار هم برای این تیم بازی کرد، اما در سطح مورد انتظار ظاهر نشد. او بعد از پرسپولیس به ماشین سازی پیوست و پس از آن برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی راهی فجرسپاسی شد.

حامد آقایی
او هم ازجمله بازیکنانی بود که به خاطر عضویت در تیم های ملی پایه، گزینه درخشش در پرسپولیس به شمار می آمد. آقایی مدافع بود و دو فصل در فهرست سرخپوشان قرار گرفت، اما برانکو هرگز به او اعتماد نکرد. آقایی بعد از جدایی از پرسپولیس به نفت تهران پیوست و پس از آن بازی در تیم های گل ریحان البرز، سپیدرود رشت و شهرداری آستارا را تجربه کرد.

سعید کریمی
بیشتر به خاطر گل معجزه‎آسایی که در بازی حذفی با سپیدرود، بلافاصله پس از حضور در زمین به ثمر رساند شناخته می شود. بقیه دوران حضور در پرسپولیس اما همین قدر برای او شیرین نبود. کریمی در جمع سرخپوشان دوام نیاورد. شاهین بوشهر، نساجی و مس رفسنجان انتخاب های بعدی این بازیکن بودند.

دیگران
در این سال ها جوانان دیگری هم در فهرست سرخپوشان بودند که بی سروصدا از این تیم رفتند. از آن جمله می توان به مرتضی قدیمی پور، ابوالفضل درویش وند، رضا کرملاچعب، محمد رحمتی، امیرعباس آینه چی، شاهین عباسیان و... اشاره کرد. برخی از این بازیکنان گویا الان فوتبال را به طور کامل کنار گذاشته اند. آریا برزگر هم دیگر جوان پرسپولیس است که از اواسط فصل گذشته به این تیم پیوسته و هنوز فرصت بازی پیدا نکرده است. در کنار آریا و روستایی، در لیست امسال سرخپوشان نام نفراتی مثل احسان حسینی و سعید حسین پور هم به چشم می خورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن