اکسید هد

سلطانی فر: مردم با خیال راحت به سراغ سهام سرخابی ها بروند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 618 ] - 6 روز پیش

سلطانی فر: مردم با خیال راحت به سراغ سهام سرخابی ها بروند

 وزیر ورزش و جوانان گفت: ورود استقلال و پرسپولیس به فرابورس بهترین اتفاق است. مسعود سلطانی فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذ... 2 out of 5 based on 4 ratings.
سلطانی فر: مردم با خیال راحت به سراغ سهام سرخابی ها بروند

 وزیر ورزش و جوانان گفت: ورود استقلال و پرسپولیس به فرابورس بهترین اتفاق است. مسعود سلطانی فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذ...

ارتش سرخ دات كام :

 وزیر ورزش و جوانان گفت: ورود استقلال و پرسپولیس به فرابورس بهترین اتفاق است.

مسعود سلطانی فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذاری پرسپولیس و استقلال ، عنوان کرد: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران کشور و دولت برای ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز روند جدی خصوصی سازی دو باشگاه وجود دارد.

سلطانی فر با اشاره به تلاش های سه ساله خود برای زمینه سازی واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیات وزیران و هم قاطبه مردم،  ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش ایران موافق و همگام هستند.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به  ریسک واگذاری پرسپولیس و استقلال و آینده این دو تیم، اظهارداشت: بعد از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، دولت و وزارت ورزش و جوانان دخالت در اداره دو تیم ندارند و عمدتا به صورت ارشادی با تشویق سرمایه گذاران حمایت خود را برای پایدار شدن روند خصوصی سازی دو تیم به صورت مشروط و موقت ادامه می دهد. به تدریج و با  زمان بندی مناسب این حمایت ها کاهش می یابد تا دو باشگاه کاملا به خود متکی شوند و با همین نگاه معتقدم  مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: تصمیمی مهم و ماندگار در تاریخ این دو باشگاه به مرحله اجرا نزدیک می شود و قطعا این سیاست گذاری به نفع مردم،کشور، ورزش و هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطوح ملی و بین المللی است. نشانه آن هم رضایت مندی هواداران و سبک شدن بار دولت از مسیر واگذار کردن وظایف اجرایی به بخش خصوصی است.

سلطانی فر افزود: در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی مسیر روشن و مطمئن واگذاری پرسپولیس و استقلال شنیده ام و تلاش می کنیم بدون فوت وقت این مسیر را طی کنیم.

وی با قدردانی مجدد از جمع متخصصان اقتصادی و صاحب نظران دانشگاهی که در این مدت در کنار دولت و وزارت ورزش و جوانان بودند، خاطرنشان کرد: قطعا با کمک شما فرایند اصلاح سیاست ها و برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر و بالا رفتن کیفیت آن به جامعه بزرگ ورزش سریع تر میسر شد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    اینا ورشکسته هستند درامدزایی ندارند..فردا عرضه اولیه میشن بعد از 20درصد سود ..کی سهام باشگاه ورشکست6 رو میخره؟ صورت مالی سود و زیانشون رو مگه نباید تو کدال بذارید.بعداز حداکثر یکسال مشمول ماده141 میشه و ورشکسته..؟!!

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن