اکسید هد

بند جنجالی؛ چرا طاهرخانی پرسپولیسی نشد؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2128 ] - پنجشنبه, 29 آبان 1399

بند جنجالی؛ چرا طاهرخانی پرسپولیسی نشد؟

مدافع سابق استقلال علیرغم حضور در باشگاه پرسپولیس با مخالفت این باشگاه با بند درخواستی اش مواجه شد تا این انتقال صورت نگیرد. شاهین طاهرخانی که بعد از قرار نگر... 5 out of 5 based on 9 ratings.
بند جنجالی؛ چرا طاهرخانی پرسپولیسی نشد؟

مدافع سابق استقلال علیرغم حضور در باشگاه پرسپولیس با مخالفت این باشگاه با بند درخواستی اش مواجه شد تا این انتقال صورت نگیرد. شاهین طاهرخانی که بعد از قرار نگر...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع سابق استقلال علیرغم حضور در باشگاه پرسپولیس با مخالفت این باشگاه با بند درخواستی اش مواجه شد تا این انتقال صورت نگیرد.

شاهین طاهرخانی که بعد از قرار نگرفتن در لیست محمود فکری به دنبال مقصد جدیدی بود، با پیشنهاد پرسپولیس مواجه شد تا در آستانه حضور در پرسپولیس قرار گیرد.

مدافع فصل گذشته استقلال که به دلیل جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری، گزینه ای مناسب برای حضور در لیست پرسپولیس و آلترنانیو سیدجلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان و محمد انصاری محسوب می شد، با حضور در باشگاه پرسپولیس جلسه ای یک ساعته با مدیران این تیم داشت که در نهایت به سرانجام نرسید.

طاهرخانی در مذاکره با پرسپولیس خواهان قرار گرفتن بندی در قراردادش بود که به این بازیکن اجازه می داد هر مقطع از فصل که خواستار جدایی و دریافت رضایتنامه باشد، بدون مشکلی این اقدام را صورت دهد و باشگاه هیچ حقوقی در این زمینه نداشته باشد! موضوعی که خیلی زود با مخالفت پرسپولیس همراه شد و کلنجار برای این موضوع بدون نتیجه ماند و باعث شد او دست خالی باشگاه را ترک کند.

طاهرخانی که از بی توجهی باشگاه به درخواست او در فاصله ساعات کوتاه باقی مانده تا پایان پنجره نقل و انتقالاتی شاکی شده بود، مسیر خروجی باشگاه را در پیش گرفت و بدون پاسخ به خبرنگاران محل باشگاه را با پراید هاچبک سفید رنگ ترک کرد و مسیر باشگاه پیکان را در پیش گرفت.

پیشنهاد مالی پرسپولیس برای این بازیکن 1 میلیارد و 200 میلیون برای یک فصل بود که دیگر محل چالش بین طرفین بود تا طاهرخانی با توجه به شرایط پیش رفته در جلسه مذاکره با مدیران این تیم، بعد از حدود یک ساعت از اتاق مدیران تیم خارج شود و لیگ برتر در فصل بیستم را در جمع شاگردان مهدی تارتار دنبال کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    بازیکنان تیم کیسه لیاقت پوشیدن پیراهن پرسپولیس کبیر رو ندارند
  • محمدجواد از اشکنان
    محمدجواد از اشکنان :
    به درک که رفت، همین قراردادهای آبکی بود که شجاع و ترابی دست پرسپولیس رو توی پوست گردو گداشتن، خوب کردن که زیر بار چنین بازیکنانی نرفته اند، و بازیکن سالاری از این تاریخ ممنوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن