اکسید هد

شکوری: آل کثیر و انصاری در پرسپولیس ماندنی شدند؛

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1148 ] - 9 روز پیش

شکوری: آل کثیر و انصاری در پرسپولیس ماندنی شدند؛

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه «عیسی آل کثیر» و «محمد انصاری» در این تیم ماندنی شدند، گفت: خواسته های «شاهین طاهرخانی» برای حضور در تیم ما غیرمعقو... 4 out of 5 based on 3 ratings.
شکوری: آل کثیر و انصاری در پرسپولیس ماندنی شدند؛

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه «عیسی آل کثیر» و «محمد انصاری» در این تیم ماندنی شدند، گفت: خواسته های «شاهین طاهرخانی» برای حضور در تیم ما غیرمعقو...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه «عیسی آل کثیر» و «محمد انصاری» در این تیم ماندنی شدند، گفت: خواسته های «شاهین طاهرخانی» برای حضور در تیم ما غیرمعقول بود.

ابراهیم شکوری در پایان فصل نقل و انتقالات، اظهار داشت: روز بسیار سختی داشتیم و با توجه به اینکه سهمیه جذب هفت بازیکن لیگ برتری ما تکمیل شده بود، بین دو مورد خیلی خاص، مانده بودیم.

وی افزود: بین عیس آل کثیر که زحمات زیادی در لیگ قهرمانان برای پرسپولیس متحمل شده بود و یک بازیکن دیگر که خواسته های غیر معقول داشت، تردید داشتیم. این بازیکن با چهار مدیر برنامه متفاوت با باشگاه پرسپولیس مذاکره می کرد.

شکوری با تاکید براینکه حفظ برند پرسپولیس از همه چیز مهمتر است، ادامه داد: «شاهین طاهرخانی» درخواست قراردادی کمتر از سه سال داشت. او خواست بند جدایی در قراردادش باشد که هر زمانی خواست با پرداخت 100 هزار دلار از تیم جدا شود که این خواسته ها غیر منطقی بود.

وی گفت: بازیکنی که می خواهد به پرسپولیس ملحق شود باید بداند که این پیراهن چه جایگاه و ارزشی دارد. بازیکن نباید در روز آخر نقل و انتقالات با این خواسته ها خودش را به تیم تحمیل کند. در نهایت امیدوارم ایشان موفق باشد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس افزود: محمد انصاری و عیسی آل کثیر در فهرست ما باقی مانند و مطمئن باشید این تصمیم در آینده به نفع تیم خواهد بود.

شکوری در خصوص اینکه پرسپولیس درپی بازیکن آزاد خواهد بود؟ گفت: اگر نفری را جذب کنیم باید یک بازیکن از فهرست ما خارج شود. اکثر بازیکنان مدنظر کادر فنی با باشگاه های خود داشتند و طبیعی است که جذب آنان بسیار دشوار باشد.

وی افزود: در فینال آسیا هستیم و با همین نفرات در لیگ قهرمانان عالی بودیم. باید به بازیکنان خود ایمان امید داشته باشیم و از همین حالا با هوداران، کادر فنی بادانش و بازیکنان بزرگی که داریم برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شویم.

شکوری خطاب به هواداران پرسپولیس، عنوان کرد: از آنان می خواهم وارد مسایل حاشیه ای که برخی تیم ها برای ما ایجاد می کنند، نشده و تنها از پرسپولیس حمایت کنند


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن