اکسید هد

بررسی کارنامه قضاوت های اکبریان برای پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 715 ] - 9 روز پیش

بررسی کارنامه قضاوت های اکبریان برای پرسپولیس

پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت می رود که این بازی را محمدرضا اکبریان قضاوت خواهد کرد. محمدرضا اکبریان داور 42 ساله کرجی در سال 1376 داوری را شروع کرده و 18... 5 out of 5 based on 2 ratings.
بررسی کارنامه قضاوت های اکبریان برای پرسپولیس

پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت می رود که این بازی را محمدرضا اکبریان قضاوت خواهد کرد. محمدرضا اکبریان داور 42 ساله کرجی در سال 1376 داوری را شروع کرده و 18...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در حالی به مصاف صنعت نفت می رود که این بازی را محمدرضا اکبریان قضاوت خواهد کرد.

محمدرضا اکبریان داور 42 ساله کرجی در سال 1376 داوری را شروع کرده و 187 سانتی متر قد و 84 کیلو وزن دارد. او تاکنون در 18 مسابقه لیگ برتر برای تیم پرسپولیس سوت زده که با دیدار روز شنبه تعداد قضاوت هایش برای این تیم به عدد 19 خواهد رسید.

*6 باخت با اکبریان!
پرسپولیس از مجموع 18 دیداری که با سوت محمدرضا اکبریان به میدان رفته تاکنون 8 برد، 4 تساوی و البته 6 باخت را تجربه کرده است.

*اولین قضاوت ؛ اولین برد!
این داور اولین بار در تاریخ جمعه، 22 اردیبهشت 1391 درست 8 سال و 6 ماه و 8 روز گذشته دیدار فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه تختی اهواز را سوت زد که در آن مسابقه پرسپولیس با گل های علی کریمی و وحید هاشیمان بازی را 2- یک برنده شد؛ دیداری در چارچوب هفته 34 لیگ یازدهم برتر.

*دومین قضاوت ؛ اولین شکست!
اکبریان تاکنون 3 بار در دیدارهای پرسپولیس و تراکتور سوت زده که اولین آن در هفته 34 لیگ دوازدهم بود که 21 اردیبهشت سال 1392 در تبریز برگزار شد و اولین شکست پرسپولیس با قضاوت این داور با نتیجه 3- یک رقم خورد. رضا حقیقی تنها گل سرخپوشان را در آن دیدار زد.

*سومین قضاوت ؛ دومین برد!
سومین باری که اکبریان برای پرسپولیس سوت زد در استادیوم آزادی و روبه روی فجرسپاسی شیراز بود. دیداری که پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر سیزدهم برگزار می کرد و با تک گل صالحی بازی را برنده شد. این دیدار در تاریخ جمعه، 22 شهریور 1392 برگزار شد.

*چهارمین قضاوت ؛ اولین تساوی!
نخستین تساوی پرسپولیس با سوت این داور در تهران و روبه روی تیم استقلال خوزستان در هفته 15 لیگ سیزدهم رقم خورد. چهارشنبه، 15 آبان 1392 در استادیوم آزادی.

*پنجمین قضاوت ؛ سومین پیروزی!
پرسپولیس در هفته بیستم لیگ سیزدهم در انزلی مقابل ملوان این شهر یک- صفر میزبانش را شکست داد. داور آن بازی هم محمدرضا اکبریان بود. تاریخ آن دیدار سه شنبه، 3 دی 1392 بود. تک گل این تیم را محمدرضا خلعتبری به ثمر رساند.

*ششمین قضاوت ؛ دومین باخت!
پرسپولیس در هفته 24 لیگ سیزدهم باز هم راهی تبریز شد ولی این بار با ماشین سازی دیدار کرد و در آن مسابقه هم یک- صفر بازنده شد. آن دیدار سه شنبه، اول بهمن  1392برگزار شد.

*هفتمین قضاوت ؛ سومین شکست!
پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر چهاردهم به اهواز رفت تا با سوت این داور روبه روی فولاد به میدان برود ولی در پایان 2- صفر شکست خورد و دست خالی به تهران برگشت. پیام صادقیان در دقیقه 85 آن مسابقه با کارت قرمز اکبریان از زمین اخراج شد. پنج شنبه، 16 مرداد 1393 تاریخ آن دیدار بود.

*هشتمین قضاوت ؛ چهارمین باخت!
این تیم در هفته هجدهم لیگ چهاردهم در اصفهان مهمان تیم ذوب آهن بود که در پایان یک- صفر به این تیم سبزپوش باخت. این دیدار در تاریخ جمعه، 10 بهمن 1393 انجام شد.

*نهمین قضاوت ؛ پنجمین شکست!
محمدرضا اکبریان در هفته 26 لیگ چهاردهم در استادیوم آزادی دیدار پرسپولیس و سپاهان را سوت زد که با برد 2- یک اصفهانی ها به پایان رسید. تک گل پرسپولیس را زنده یاد هادی نوروزی زد ولی همین بازیکن در دقیقه 4+90 با دریافت کارت زرد دوم از این داور از زمین اخراج شد. این دیدار در تاریخ پنج شنبه، 27 فروردین 1394 برگزار شد.

*دهمین قضاوت ؛ دومین تساوی!
نفت تهران در زمین تختی تهران میزبان پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر پانزدهم بود. این بازی با حساب یک- یک مساوی تمام شد. تک گل پرسپولیس را میلاد کمندانی به ثمر رساند. دوشنبه، 9 آذر 1394 تاریخ برگزاری این دیدار بود.

*یازدهمین قضاوت ؛ چهارمین برد!
این داور در هفته هفدهم لیگ شانزدهم دیدار فولاد و پرسپولیس را در اهواز سوت زد که سرخپوشان با نتیجه 3- صفر و با گل های علی کریمی (گل به خودی)، وحید امیری و علی علیپور برنده شد. این مسابقه در تاریخ چهارشنبه، 29 دی 1395 انجام شد.

*دوازدهمین قضاوت ؛ پنجمین برد!
اکبریان در دیدار حساس هفته 22 لیگ شازدهم در آزادی مصاف این تیم با سپاهان را سوت زد که پرسپولیس 2- یک برنده شد. گل های این تیم را مهدی طارمی و رامین رضاییان زدند. در دقیقه 84 بازی هم احسان حاج صفی پس از دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد. این دیدار در تاریخ پنج شنبه، 28 بهمن 1395 برگزار شد.

*سیزدهمین قضاوت ؛ آخرین باخت!
پرسپولیس آخرین باخت خود با این داور را در تاریخ پنج شنبه، 14 اردیبهشت 1396 کسب کرد. بازی در مشهد و در زمین سیاه جامگان بود که پرسپولیس یک- صفر باخت. 3 سال و 6 ماه و 15 روز از آن زمان گذشته است.

*چهاردهمین قضاوت ؛ سومین تساوی!
مصاف پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در تهران با تساوی یک- یک به پایان رسید. تک گل پرسپولیس را سیامک نعمتی زد. این بازی در هفته 20 لیگ هفدهم و در تاریخ پنج شنبه، 28 دی 1396 برگزار شد.

*پانزدهمین قضاوت ؛ آخرین تساوی!
اکبریان در هفته 13 لیگ هجدهم در تهران دیدار پرسپولیس و تراکتور را سوت زد که صفر- صفر به پایان رسید. یک شنبه، 4 آذر 1397 تاریخ برگزاری این دیدار بود.

*شانزدهمین قضاوت ؛ ششمین برد!
پرسپولیس 3- 2 سایپا را در هفته 25 لیگ هجدهم از پیش رو برداشت. دیداری که داورش همین اکبریان بود. بشار رسن، علی علیپور و مهدی ترابی سه گل این تیم را در تاریخ شنبه، 24 فروردین 1398 به ثمر رساندند.

*هفدهمین قضاوت ؛ هفتمین برد!
پرسپولیس باز هم با قضاوت این داور کرجی تراکتور را شکست داد، 2- صفر با گل های علی علیپور و وحید امیری. این بازی در هفته هفدهم لیگ نوزدهم در تاریخ یک شنبه، 6 بهمن 1398 انجام شد.

*هجدهمین قضاوت ؛ هشتمین و آخرین پیروزی!
دیدار هفته سی ام لیگ نوزدهم هم با سوت این داور با نتیجه 3- صفر و با گل های وحید امیری، اوساگونا و علی علیپور در تاریخ پنج شنبه، 30 مرداد 1399 انجام شد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن