اکسید هد

مهدیخانی: برای بازی دربی و تاریخ سازی لحظه شماری می کنم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1542 ] - پنجشنبه, 29 آبان 1399

مهدیخانی: برای بازی دربی و تاریخ سازی لحظه شماری می کنم

مهدی مهدیخانی، بازیکنی است که از بازی در تیم ملی جوانان و حضور در جام جهانی جوانان و اتفاقاً گلزنی در آن مسابقات استارت موفقیت بزرگش را زد. او در زمان حضور گل... 5 out of 5 based on 4 ratings.
مهدیخانی: برای بازی دربی و تاریخ سازی لحظه شماری می کنم

مهدی مهدیخانی، بازیکنی است که از بازی در تیم ملی جوانان و حضور در جام جهانی جوانان و اتفاقاً گلزنی در آن مسابقات استارت موفقیت بزرگش را زد. او در زمان حضور گل...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی مهدیخانی، بازیکنی است که از بازی در تیم ملی جوانان و حضور در جام جهانی جوانان و اتفاقاً گلزنی در آن مسابقات استارت موفقیت بزرگش را زد. او در زمان حضور گل محمدی در تیم شهرخودرو شاگرد یحیی بود و بعد هم لژیونر شد و به تیم واراژدین پیوست، اما زمانی که مهدی خانی دید مربی سابقش به او احتیاج دارد قید ادامه بازی در لیگ کرواسی را زد و به تیمی پیوست که به گفته خودش از بچگی عاشقش بوده است. با شماره 9 جدید پرسپولیس که شماره ترابی و طارمی را برای بازی انتخاب کرده گفت و گویی داشتیم.
 
*چطور شد به پرسپولیس پیوستی؟
 تمام عکس ها و فیلم های دوران کودکی ام را دارم و همه آنها موجود است، حتی در صفحه شخصی خودم هم موارد مربوط به عشق و علاقه ام به پرسپولیس را از مدت ها قبل داشته و دارم. من عاشق پرسپولیس بوده و هستم و یادم می آید روزهایی را که به عشق این تیم به ورزشگاه می رفتم و بازی هایش را می دیدم. بعد از این موارد مسیر فوتبالی ام به گونه ای شد که آقایحیی از من خواست به پرسپولیس بیایم و به تیم کمک کنم و من هم با اشتیاق به خواسته ایشان جواب مثبت دادم. خیلی خوشحالم و البته می دانم چه انتخاب خوب و ایده آلی داشتم هرچند به خوبی به این نکته واقفم که کار بسیار سختی را قبول کرده ام اما چون پای عشق در میان است با همه وجود برای اثبات خودم می جنگم.

*چه شماره ای را انتخاب کردی؟
 شماره پیراهن 9 پرسپولیس را انتخاب کردم؛ پیراهنی که قبلاً مهدی ترابی و مهدی طارمی آن را بر تن داشتند و جالب است که شماره 9 برای سومین بار به دست یک مهدی دیگر سپرده شد و به او رسید.

*چطور این پیراهن را انتحاب کردی؟
 در بین شماره ها، شماره این پیراهن خالی بود به همین دلیل وقتی با آقایحیی صحبت کردم و به ایشان گفتم تمایل دارم این شماره را بپوشم ایشان گفت مشکلی نیست و من هم شماره 9 را انتخاب کردم.

تو در فینال نمی توانی بازی کنی؟
 نه، من در فینال آسیا نمی توانم بازی کنم چون قراردادم خارج از آن تایمی است باید برای فینال آماده می شد و بازیکنان قبلی می توانند برای پرسپولیس در فینال بازی کنند.

*واقعاً حیف شد، چون تو در فینال می توانستی در کنار عبدی جایگزین خوبی برای آل کثیر باشی؟
 به هر حال قسمت نیست در فینال بازی کنم و خیلی امیدوارم تیمم قهرمان آسیا شود، چون از هر لحاظ پرسپولیس لیاقت و شایستگی قهرمانی را دارد و اطمینان دارم در فینال هم با قهرمانی از مسابقه خارج خواهد شد و باز هم همه مردم و هواداران میلیونی اش را شاد و خوشحال خواهد کرد.

*برای بازی با صنعت نفت می توانی برای پرسپولیس بازی کنی؟
 اگر ای تی سی من برسد می توانم بازی کنم اما به طور کل برای مسابقات داخلی هیچ مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارم.

*در دفاع وسط نمی توانی برای پرسپولیس بازی کنی؟
 نه، آقایحیی طی صحبتی که با من داشته قرار است در پست مهاجم از من استفاده کند و قرار نیست در پست دفاع میانی بازی کنم.

*به لحاظ روانی خودت را آماده بازی در پرسپولیس ساخته ای؟
 من خوب می دانم تیمی که چهار سال متوالی قهرمان لیگ شده و جدا از آن دوبار به فینال آسیا صعود کرده و جام های حذفی و سوپرجام را هم فتح کرده چه تیم بزرگ و با پتانسیل بالایی است، از همین رو به سختی کار واقفم و امیدوارم با حمایت هواداران مان بتوانم انتظارات را برآورده سازم چون تا کنون در چنین موقعیت بزرگ و استثنایی قرار نگرفته بودم. امیدوارم هواداران حمایتم کنند تا در بزرگترین تیم ایران و آسیا بتوانم بدرخشم چون برای تحقق چنین امری تیم محبوبم را انتخاب کرده ام.

*دوست صمیمی ات در پرسپولیس چه بازیکنی است و از حس و حال فعلی ات در پرسپولیس بگو.
 از همان موقع که با پرسپولیس قرارداد بستم خیلی زود متوجه شدم پرسپولیس چقدر با همه تیم های دیگر فرق می کند و چقدر هوادار عاشق دارد. سعی می کنم در چنین تیمی به همه آرزوهای فوتبالی ام برسم و بازیکن ثابت تیم ملی بزرگسالان شوم. همه بزرگان ایران در پرسپولیس بودند و می دانم پرسپولیس چه تاریخی دارد و چه بازیکنانی در آن بازی کرده اند. بازی برای پرسپولیس هیجان انگیز است بخصوص دربی که خیلی دوست دارم در آن بازی کرده و برای تیم محبوبم گل برنم. در پرسپولیس دوستان بسیار خوبی دارم که نزدیکترین شان شجاعی و محمد شریفی و سعید حسین پور است، اما به هر حال صمیمی ترین دوستم در پرسپولیس علی شجاعی است.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن