اکسید هد

نشست هماهنگی با اعلام عدم استفاده از سکوها برگزار شد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 412 ] - 8 روز پیش

نشست هماهنگی با اعلام عدم استفاده از سکوها برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نفت آبادان از سری رقابت های هفته دوم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس، ساعت یازده امروز جمعه به ریاست ا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نشست هماهنگی با اعلام عدم استفاده از سکوها برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نفت آبادان از سری رقابت های هفته دوم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس، ساعت یازده امروز جمعه به ریاست ا...

ارتش سرخ دات كام :

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و نفت آبادان از سری رقابت های هفته دوم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس، ساعت یازده امروز جمعه به ریاست امیر داوود زاده، ناظر مسابقه، در سالن کنفرانس روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال، برگزار شد.

از پرسپولیس نیز افشین پیروانی و علیرضا اشرف، مدیران تیم و رسانه ای تیم، در این جلسه حضور پیدا کردند.

در این نشست بخش مهمی از صحبت ها، به مسایل مربوط به اجرای پروتکل های پیشگیرانه برابر کرونا، چون محدودیت های در نظر گرفته شده برای افراد، برای حضور در ورزشگاه، رختکن و مواردی از این دست اختصاص داشت.

پرسپولیس در این دیدار که اولین میزبانی خود را در فصل جدید انجام خواهد داد، یک دست سرخپوش است و دروازه بان مشکی می پوشد. صنعت نفت آبادان نیز در این بازی یکدست زردپوش خواهد بود و دروازه بان این تیم، طوسی به تن خواهد کرد. در این جلسه همچنین از سوی نماینده ورزشگاه آزادی اعلام شد که با درخواست ارایه شده از سوی باشگاه پرسپولیس، برای اجرای طرح موزاییکی، روی سکوهای ورزشگاه مخالفت شده است.

این مساله در حالی مطرح شد که پرسپولیس، میزبان مسابقه است. افشین پیروانی هم با اعلام این که در دیگر بازی ها سکوها برای انجام طرح های هواداری، در اختیار تیم میزبان بوده است، به این موضوع معترض شد.

وی عنوان کرد: این تبعیض و همچنین در اختیار میزبان نبودن سکوها که یک عرف بدیهی در فوتبال است، یک رفتار عجیب است و خواهان رسیدگی به این موضوع شد.

همچنین، علیرضا اشرف، نیز به این مساله اعتراض کرد که با وجود رویه بودن در سال های گذشته، کارت قرمز کمال کامیابی نیا بخشیده نشد در حالی که تصاویر ویدویویی و نظر کارشناسان داوری موید این نکته بود که داور مسابقه در صدور کارت زرد دوم و اخراج بازیکن، مرتکب اشتباه شده است. وی عنوان کرد: کمیته داوران در نامه ای به باشگاه پرسپولیس، اشتباه داور را تایید ولی اعلام کرد به دلیل قوانین، امکان برگرداندن کارت، وجود ندارد، در حالی که این ادعا درست نیست و قبلا چنین اتفاقی افتاده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    تبعیض چرا واسه تیم باشگاه پرسپولیسه ولی بقیه ی تیم ها میتونند از میزبانیشون به طور کامل استفاده کنند ؟!

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن