اکسید هد

محرمی: تیم یحیی در هفته های پایانی باز هم بی رقیب می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 227 ] - 4 روز پیش

محرمی: تیم یحیی در هفته های پایانی باز هم بی رقیب می شود

محرمی به اوج گیری مجدد پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «این را با اطمینان می گویم که هر چه از بازی ها بگذرد پرسپولیس بهتری را شاهد خواهیم بود و باز هم امسال مثل 4 س... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محرمی: تیم یحیی در هفته های پایانی باز هم بی رقیب می شود

محرمی به اوج گیری مجدد پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «این را با اطمینان می گویم که هر چه از بازی ها بگذرد پرسپولیس بهتری را شاهد خواهیم بود و باز هم امسال مثل 4 س...

ارتش سرخ دات كام :

محرمی به اوج گیری مجدد پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «این را با اطمینان می گویم که هر چه از بازی ها بگذرد پرسپولیس بهتری را شاهد خواهیم بود و باز هم امسال مثل 4 سال گذشته این تیم در چند هفته مانده به پایان لیگ صدرنشین خواهد بود و فاصله خود را با رقبایش زیاد می کند. فقط باید به یحیی و بازیکنانش اطمینان داشته باشیم.»

پرسپولیس شروع چندان دلچسبی در رقابت های لیگ برتر نداشت و برخلاف تصور اهالی فوتبال و هواداران این باشگاه که یک برد ساده را برای تیم شان در نظر داشتند آنها نتوانستند از پس سایپا بربیایند تا انتقادات به نحوه بازی این تیم آغاز شود.

اما شاگردان یحیی در این مدت که لیگ تعطیل بوده و و تیم ملی مشغول بازی های تدارکاتی و اردو بود، به دور از هیاهو تمرینات خود را به صورت سفت و سخت دنبال کردند تا بتوانند در دومین هفته از بازی های لیگ برتر و در ورزشگاه آزادی که زمین چمنی به مراتب با کیفیت تر از دستگردی دارد جبران کنند و با پیروزی برابر صنعت نفت بار دیگر در قامت یک مدعی ظاهر شوند.

درخصوص شرایط این تیم و نمایش این تیم در رقابت های لیگ برتر با مجتبی محرمی پیشکسوت پرسپولیس دقایقی همکلام شدیم. او درخصوص نمایش سرخ ها در بازی برابر سایپا به «فرهیختگان» گفت: «وقتی که یک تیمی بازی را نمی برد قطعا انتقادات به آن تیم زیاد می شود. شاگردان یحیی بازی بدی به نمایش نگذاشتند و فقط در گلزنی ناموفق بودند که قطعا او فکری به حال این موضوع کرده و این ضعف را برطرف می کند.»

محرمی ادامه داد: «البته غیبت آل کثیر هم به پرسپولیس ضربه زده است اما کادرفنی باید فکری به حال این موضوع کند چراکه عیسی 6 ماه محروم شده و آنها باید به بازی کردن بدون این بازیکن عادت کنند. اطمینان دارم که یحیی می تواند بر این مشکلات غلبه کرده و نتایج خوبی در ادامه کسب کند.»

محرمی درخصوص بازی برابر صنعت نفت گفت: «امیدوارم که در پایان بازی تیم پیروز پرسپولیس باشد. البته صنعت نفت هم تیم خوبی است که بازی اول خود را با پیروزی پشت سرگذاشته و قطعا حریف دست و پا بسته ای برابر پرسپولیس نخواهد بود. اما حتی اگر پرسپولیس این بازی را هم نبرد به این معنا نیست که تیم یحیی خوب نیست. باید به این تیم 5، 6 هفته زمان داد تا آنها بتوانند به شرایط ایده آل برسند و نتایج بهتری کسب کنند.»

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به جدایی مهره های تاثیرگذار این تیم در پایان لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: «به هر صورت نمی توان نفراتی مثل ترابی، شجاع و علیپور را نادیده گرفت. آنها بازیکنان تاثیرگذاری بودند که در این فصل به تیم های خارجی رفته اند اما پرسپولیس هیچ زمانی به فرد وابسته نبوده و می تواند با بازیکنانی که در اختیار دارد تیمی مقتدر را تشکیل دهد.»

محرمی در پایان به اوج گیری مجدد پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «این را با اطمینان می گویم که هر چه از بازی ها بگذرد پرسپولیس بهتری را شاهد خواهیم بود و باز هم امسال مثل 4 سال گذشته این تیم در چند هفته مانده به پایان لیگ صدرنشین خواهد بود و فاصله خود را با رقبایش زیاد می کند. فقط باید به یحیی و بازیکنانش اطمینان داشته باشیم.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن