اکسید هد

یحیی به باشگاه: دیگر کسی نمانده، بازیکن نمی خواهیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 733 ] - 7 روز پیش

یحیی به باشگاه: دیگر کسی نمانده، بازیکن نمی خواهیم

گل محمدی به مدیران باشگاه اعلام کرد که قصد ندارد تا نیم فصل بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد، چراکه از میان بازیکنانی که تیم ندارند، گزینه مناسبی برای حضور در پر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
یحیی به باشگاه: دیگر کسی نمانده، بازیکن نمی خواهیم

گل محمدی به مدیران باشگاه اعلام کرد که قصد ندارد تا نیم فصل بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد، چراکه از میان بازیکنانی که تیم ندارند، گزینه مناسبی برای حضور در پر...

ارتش سرخ دات كام :

گل محمدی به مدیران باشگاه اعلام کرد که قصد ندارد تا نیم فصل بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد، چراکه از میان بازیکنانی که تیم ندارند، گزینه مناسبی برای حضور در پرسپولیس وجود ندارد و او هم نمی خواهد تنها برای پرکردن لیست تیمش اقدام به جذب بازیکن کند.

بعد از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات ابتدای فصل بسیاری از واسطه های جابه جا کردن بازیکنان تلاش خود را آغاز کردند تا برخی نفرات بدون تیم و بیرون مانده را به یحیی پیشنهاد دهند تا در شرایطی که سرخ ها نتوانستند برای برخی پست های خود در نقل وانتقالات مهره های مناسب و لیگ برتری جذب کنند، بتوانند این نفرات را به پرسپولیس منتقل کنند. البته گل محمدی درنهایت تصمیم خود را گرفت و به مدیران باشگاه هم اعلام کرد که قصد ندارد تا نیم فصل بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد، چراکه از میان بازیکنانی که تیم ندارند، گزینه مناسبی برای حضور در پرسپولیس وجود ندارد و او هم نمی خواهد تنها برای پرکردن لیست تیمش اقدام به جذب بازیکن کند.

پیش تر از این بازیکنانی مثل امین حاج محمدی که سابقه بازی در استقلال را هم در کارنامه دارد به گل محمدی پیشنهاد شده بود که او با توجه به مصدومیت شدیدی که این بازیکن داشته و باعث شده که از فرم ایده آل فاصله بگیرد، حاضر نشد که او را به خدمت بگیرد و حالا هم بر این باور خود استوار است که گزینه های داخلی که بدون تیم هستند، نمی توانند در این شرایط به کمک پرسپولیس بیایند و تنها هزینه اضافی روی دست باشگاه می گذارند و لیست تیم را پر می کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن