اکسید هد

پرسپولیس – صنعت نفت؛ دنبال برد اول

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 190 ] - 2 روز پیش

پرسپولیس – صنعت نفت؛ دنبال برد اول

پرسپولیس امروز اولین بازی خانگی اش در لیگ بیستم را برگزار خواهد کرد اما واقعاً کدام بازی خانگی؟ تنها مزیت بازی در خانه حضور در ورزشگاه آزادی و زمین مسطح و همو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس – صنعت نفت؛ دنبال برد اول

پرسپولیس امروز اولین بازی خانگی اش در لیگ بیستم را برگزار خواهد کرد اما واقعاً کدام بازی خانگی؟ تنها مزیت بازی در خانه حضور در ورزشگاه آزادی و زمین مسطح و همو...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس امروز اولین بازی خانگی اش در لیگ بیستم را برگزار خواهد کرد اما واقعاً کدام بازی خانگی؟ تنها مزیت بازی در خانه حضور در ورزشگاه آزادی و زمین مسطح و هموار این ورزشگاه است که اجازه می دهد تیم یحیی فوتبال بازی کند و در این زمینه مشکلات بازی اول را نداشته باشد.

پرسپولیس فصل تازه را با مساوی شروع کرد و برخلاف چهار فصل قبل برنده نشد اما بازی با صنعت نفت می تواند شروع تازه ای برای تیم یحیی باشد. آنها برای قهرمانی دوباره به نوعی از این مسابقه استارت خواهند زد ضمن اینکه سعی دارند تا قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا به فرم ایده آل مد نظرشان برسند. در واقع بازی با صنعت نفت یک شروع دوگانه برای یحیی و بازیکنانش خواهد بود؛ اول شروع راه قهرمانی مجدد در لیگ و دوم آماده شدن برای فینال آسیا.

پرسپولیس برای بازی با صنعت کمال کامیابی نیا را در اختیار ندارد و بشار رسن هم به احتمال زیاد بازی نخواهد کرد. با صدور آی تی سی مهدیخانی این بازیکن هم در دسترس خواهد بود هر چند بعید است در لیست باشد ضمن اینکه عالیشاه هم به دلایل انضباطی خط خورده.

صنعت نفت اما حریف کوچکی برای پرسپولیس نخواهد بود. تیم خوزستانی هم کلی از بازیکنانش را از دست داده هم در کادر فنی تغییرات اساسی داشته است اما با بومی سازی و اعتماد به جوان ها فصل را با برد شروع کرده و اصلاً حریف کوچکی نخواهد بود.

تیم پورموسوی در فاز حمله تیم خطرناکی است و می تواند پرسپولیس را غافلگیر کند و چنانچه تیم یحیی شل بیاید و از ابتدا دنبال پیروزی نباشد بعید نیست غافلگیر شود و باز هم امتیاز از دست بدهد.
در آستانه بازی با پرسپولیس هم با رفع محرومیت باشگاه صنعت نفت پنجره نقل و انتقالاتی آنها باز شد و حالا آنها با توان نفری و روانی به مصاف قهرمان لیگ خواهند آمد هر چند خودشان هم می دانند کار بسیار دشواری در پیش دارند. پرسپولیس تا قبل از فینال آسیا چهار پنج مسابقه سنگین در پیش دارد و برای رسیدن به شرایط فنی بهتر دنبال پیروزی در تمام این دیدارهاست بخصوص که هر برد در این بازی های سنگین می تواند آنها را به لحاظ روانی در شرایط بهتری قرار دهد.
 

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن